Znalazłam pokoje w pensjonacie w Kudowie Zdrój

Nigdy nie bawiłam się w organizatora wyjazdu, bo ze mnie jest słaba organizatorka w ogóle. Tym razem jednak nie miałam wyjścia, jeśli chciałam, żeby wszyscy ludzie się ze sobą razem spotkali.

Pensjonat w Kudowie Zdrój i poszukiwania

pensjonatNikt tam nie był za bardzo zorganizowany, a chciałam, żebyśmy pojechali razem do Kudowy Zdroju jak za dawnych lat. Zorganizowałam bliskich mi ludzi, którzy byli bardzo chętni na wyjazd, ale nie chcieli go organizować. Wiedziałam, że jakiekolwiek nie będą pensjonat w Kudowie Zdrój i jedzenie, oni na pewno przybędą, tylko to ja muszę wybrać coś, abyśmy mogli dopiąć nasze spotkanie do końca. Chciałam jednak oczywiście, aby pokoje, które wybiorę były w dobrym standardzie, żeby nikt potem nie musiał narzekać, że mu myszy grasują gdzieś pod łóżkiem. Wiadomo przecież, że sama nie chciałam funkcjonować w takich warunkach, bo byłoby to dla mnie bardzo stresujące i też dalece niekorzystne. Chyba bym umarła ze strachu. Starałam się, więc ocenić po zdjęciach czy dane noclegi będą dobre zarówno dla osób nieco starszych, jak i dla młodzieży. Chodziło o spotkanie całego rodu, które dawniej odbywały się co roku, a obecnie jakoś się skończyły i przez pięć nie było żadnego. Główna organizatorka niestety zmarła i nie było nikogo, kto mógłby ją zastąpić. Poczułam więc, że muszę coś z tym zrobić. Dawniej takie zloty to była tradycja. Pomyślałam więc, że może nie co roku, ale przynajmniej co dwa warto to dalej organizować. Czułam bowiem, że przez te pięć lat czegoś mi brakowało.

Tak też w końcu doszło do skutku nasze spotkanie w Kudowie Zdroju, a ja okazałam się wcale nie taką złą organizatorką jak myślałam, bo udało mi się wszystkich zebrać i załatwić im miejsce do spania.