Znajomi zapisują mnie na kurs fotograficzny

Należę do na prawdę fajnej paczki znajomych. Zawsze spędzamy czas razem i świetnie się bawimy. Każde wakacje również są wspólne i są to najwspanialsi ludzie jakich znam. Ja jestem maniaczką jeżeli chodzi o zdjęcia i zawsze je pstrykam.

Dzięki kursowi robię profesjonalne zdjęcia na wakacjach

fotografia ślubna śląskKażde nasze spotkanie ze znajomymi jest uwiecznione na fotografii. Mamy kilkadziesiąt albumów, gdzie znajdują się nasze wspólne zdjęcia z różnych imprez czy wyjazdów. Ostatnio to nawet kupiłam sobie na prawdę świetny sprzęt, dzięki czemu wszystkie zdjęcia wychodzą jeszcze lepiej. Znajomi są zadowoleni z mojego hobby, ponieważ zawsze mamy pamiątkę. Kiedy zbliżały się moje urodziny to znajomy od razu zaznaczyli, że przygotowali dla mnie jakąś niespodziankę i nie mam nic robić. Zawsze organizowałam imprezę w domu, ale tym razem miało być inaczej. W dniu urodzin dowiedziałam się, że jedziemy do wynajętego ośrodka, gdzie zaplanowanych zostało mnóstwo atrakcji. Byłam pewna, że to jest główny prezent od moich znajomych, lecz okazało się, że jestem w błędzie. Przygotowali dla mnie coś jeszcze. Wieczorem, podczas urodzinowej kolacji dostałam od nich kopertę. Od razu sprawdziłam co jest w środku i byłam dość wzruszona. Okazało się, że zapisali mnie na kurs fotograficzny, by mogła podszkolić swoje umiejętności i robić jeszcze lepsze zdjęcia niż teraz. Kurs zaczynał się od razu w poniedziałek i nie mogłam się doczekać pierwszych zajęć. To były bardzo wyjątkowe urodziny i spędziłam je na prawdę cudownie.

Po ukończonym kursie zaczęłam robić na prawdę profesjonalne zdjęcia. Fotografie z wakacji są teraz o wiele lepsze niż te, które robiłam wcześniej. Namówiłam nawet znajomych na indywidualne sesje zdjęciowe i wszyscy się świetnie przy tym bawiliśmy.

Więcej na stronie fotopiwnica.pl