Zdrowy susz konopny

W internetowych sklepach konopnych możemy znaleźć niemal setkę różnych odmian legalnej marihuany. Wśród nich odmiany kultowe i powszechnie znane, jak również te, które na rynku są od niedawna, ale zyskujące na popularność.

Świeże kwiatostany suszu marihuany CBD

legalny susz konopnyWiele osób stosuje susz legalnej marihuany ponieważ znaleźć w nim można nawet kilkanaście procent kannabidiolu (CBD), a przy tym jest on, względem innych produktów konopnych, niedrogi. Wszak za jeden gram wysokiej jakości takiego „zioła” zapłacimy nieco ponad dwadzieścia złotych. Natomiast ceny olejów czy też past CBD, nawet w najniższym stężeniu, to wydatek nawet trzystu-czterystu złotych. Nie ma się wiec czemu dziwić, że susz marihuany CBD jest tak popularną i powszechnie stosowaną alternatywą. Legalny susz konopny CBD, to produkt ekologiczny, pozyskiwany wyłącznie z tych hodowli, gdzie w grę nie wchodzi stosowanie sztucznych nawozów, pestycydów, jak również GMO. Mamy zatem do czynienia z produktem czystym, którego jakość jest najwyższa, co potwierdzają liczne atesty i certyfikaty. Na zakup suszu możemy zdecydować się w sklepie internetowym lub stacjonarnym, jednak, by być uczciwym, trzeba przyznać, że oferta tych pierwszych jest dużo bardziej przyjazna konsumentowi. Nie chodzi tu jedynie o szerokie spektrum wyboru legalnych odmian, ale, przede wszystkim o dużo niższe, względem sklepów stacjonarnych, ceny. Warto również dodać, że w sklepach online mamy dużo większy wybór akcesoriów do przyjmowania legalnego suszu marihuany CBD.

Niektóre odmiany suszu konopnego zawierają kilka procent czystego kannabidiolu, a inne nawet kilkanaście. Pamiętajmy jednak, że ich ceny nie zależą tylko od procentowej zawartości tej substancji aktywnej, ale także od innych walorów, jak smak, zapach czy też wygląd kwiatostanów.