Zakładam z kolegami zespół muzyczny

Jak skończyłem siedem lat to rodzice kupili mi organy. Od razu mi się spodobał ten instrument i grałem na nim cały czas. Od zawsze byłem samoukiem i potrafiłem zagrać wszystko ze słuchu. Swój talent rozwijałem przez lata i nabrałem doświadczenia.

Mój zespół muzyczny często gra na weselach

zespół na wesele wrocławNa studiach poznałem Mariusza, który także zna się na muzyce. Gra on na perkusji i znaleźliśmy wspólny język. Poznałem jeszcze jego znajomego Janka, który śpiewa i Adama, który gra na gitarze. Taki skład idealnie nadaje się na założenie zespołu i chciałem na ten temat porozmawiać z chłopakami. Mamy sprzęt, talent i wystarczy tylko, że napiszemy jakąś dobrą piosenkę. Mariuszowi od razu spodobał się mój pomysł i powiedział, że namówi chłopaków. Na początek będziemy grać znane utwory na weselach, żeby się pokazać a międzyczasie napiszemy jakiś hit, który będziemy starali się wypromować. Reszta chłopaków równie entuzjastycznie zareagowała na mój pomysł i Adam zadeklarował, że wymyśli dla naszego zespołu jakąś ciekawą nazwę. W tym momencie już wiedziałem, że przyszedł czas na realizację marzeń. Jestem zdeterminowany i jako lider zespołu zrobię wszystko, żeby nam się udało. Chłopacy są pozytywnie nastawieni a to wystarczy. Udało mi się zorganizować koncert na weselu u mojego brata. Nie był początkowo przekonany, bo wiedział, że wcześniej nie graliśmy, ale dałem mu próbkę naszego nagrania i wtedy dał nam szansę. To był dla nas debiut i się bardzo staraliśmy. Wypadliśmy świetnie i od teraz często gramy na weselach.

Powoli kończymy też nagrywać płytę z własnymi kawałkami. Chcę poszukać jakiegoś menadżera, który pomoże nam wejść na rynek muzyczny. Bez znajomości nie jest to takie proste. Płyta w mojej ocenie jest świetna i na pewno się spodoba.

Sprawdź http://www.zespol-mariachi.pl ofertę