Wysokiej jakości sztukateria NMC

 

W sklepach z wyposażeniem wnętrz można znaleźć mnóstwo niebanalnych wzorów aranżacyjnych – mebli, oświetlenia, tekstyliów oraz wiele innych artykułów. W zależności od potrzeb oraz własnych upodobań bez problemu można dobrać odpowiednie formy i kolory.

Atrakcyjne i funkcjonalne listwy wykończeniowe

listwy nmcW idealnie zaprojektowanych wnętrzach swój udział mają techniki wykończeniowe. Bardzo często stosowane są funkcjonalne i efektowne listwy NMC, które można dopasować praktycznie do każdego pomieszczenia. Listwy przypodłogowe oraz sufitowe dostępne są w różnych szerokościach i w oryginalnych wzorach. Przysufitowe projekty niejednokrotnie wyróżnia bardzo ozdobny charakter, który dodaje wnętrzom eleganckiego charakteru. Do podłóg stosowane są listwy z gładką powierzchnią lub dekoracyjne – ze stylowymi tłoczeniami. Wytrzymałe artykuły sztukateryjne wykonywane z polistyrenu mają wiele zalet z użytkowego punktu widzenia – chronią powierzchnię przed uszkodzeniami i wilgocią, umożliwiają zamaskowanie nieestetycznych przewodów kablowych. Z reguły stosowane są listwy w kolorze białym, ale większość z oferowanych modeli nadaje się do malowania. W celu uzyskania wysokiej estetyki stosowane są przy montażu listew różnego rodzaju łączniki i narożniki, które nadają całości profesjonalnego charakteru. Sam montaż listew nie sprawia większego problemu i można to zrobić samodzielnie – do zamocowania wystarczy jedynie przeznaczony do tego klej.

Efektowne detale wykończeniowe sprawiają, że pomieszczenia stają się przytulne i jedyne w swoim rodzaju. Szeroki asortyment umożliwia wybór oryginalnych wyrobów sztukateryjnych, które będą idealnie pasowały do konkretnego wnętrza. Warto porównać oferty i zakupić najodpowiedniejsze produkty dla domowej aranżacji.