Wypoczynkowe domki w Okunince

Okuninka to wieś leżąca w Polsce w województwie lubelskim nad Jeziorem Białym. Już w latach sześćdziesiątych zaczęto w niej budować domki wypoczynkowe, które dzisiaj zajmują brzegi jeziora oraz przyciągają tłumy turystów. Zapewniają świetne miejsce na odpoczynek oraz relaks wraz z bliskimi i rodziną.

Oferta domków wypoczynkowych

domki okuninkaPiaszczyste brzegi błękitnego jeziora z trzech stron zajmują domki Okuninka to miejscowość, która od lat stanowi doskonałe miejsce wypoczynku dla osób z całej Polski. Oferuje piętrowe drewniane domki letniskowe wykonane z bali. W każdym z domków znajduje się kuchnia wraz z jadalnią, łazienka oraz klimatyzowane pokoje. Przed domkiem stworzono przestronny taras na którym znajduje się drewniana huśtawka, kamienny grill, ławeczki i stolik. Nieopodal domków stworzono plac zabaw dla dzieci oraz park linowy, który podbija serca najmłodszych wczasowiczów. Można w nim sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną oraz świetnie spędzić popołudnie. Domki posiadają elementy wyposażenia takie jak sprzęty elektroniczne: suszarki, lodówki, czajniki, a także leżaki i parasole idealnie nadające się na wypoczynek na plaży. Teren przynależący do domków jest ogrodzony, czysty i bezpieczny. Na całym terenie istnieje możliwość skorzystania z darmowej sieci internetowej. Do Jeziora od domków odległość wynosi około trzysta metrów. Mieszcząca się na terenie domków restauracja serwuje posiłki od godziny 6.00 do 24.00.

Jak powszechnie wiadomo Jezioro Białe przyciąga tłumy turystów. Jest doskonałym miejscem na wypoczynek. Drewniane domki wyposażone w nowoczesnym stylu sprawią, że każdy z wczasowiczów poczuje się jak w domu i będzie mógł wypocząć wśród zieleni i błękitu Jeziora. Atrakcje takie jak plac zabaw czy też park linowy zdobędą serca najmłodszych turystów.