Wynajmuję nowoczesne hale przemysłowe

 

Znajomy, który wciągnął mnie do branży dużo mi pomógł. To dzięki niemu udało mi się odnieść sukces, który jest dla mnie najważniejszy w życiu. W tym roku planuję otworzyć filię w Częstochowie i już podjąłem odpowiednie działania w tej sprawie.

Wynajęte hale przemysłowe są bardzo przestronne

hale przemysłoweJeden z pośredników handlowych, który szukał dla mnie lokalizacji znalazł dość atrakcyjną ofertę i zaprosił mnie na spotkanie. Przestawił mi miejsce, które idealnie nadaje się na moją działalność a do wynajęcia są nowoczesne hale przemysłowe za niewielkie pieniądze. Wcześniej nigdy nie wynajmowałem żadnej hali i dopytałem go o szczegóły współpracy w tym temacie. Kiedy poznałem warunki to doszedłem do wniosku, że to bardzo korzystne i opłacalne rozwiązanie. Obejrzeliśmy od razu te hale przemysłowe i stwierdziłem, że są bardzo przestronne a właśnie takich obiektów potrzebowałem. Oferta od razu przypadła mi do gustu i umówiliśmy się z właścicielem hal przemysłowych na podpisanie umowy najmu. W ramach współpracy dostałem na początek miesiąc za darmo. Mam czas na wdrożenie pracowników i sprawdzenie maszyn na obiekty. Dopiero jak zacznę działalność to mam płacić za wynajem hal przemysłowych. Gdybym wcześniej wiedział, że na takich warunkach można wynająć hale przemysłowe, to na pewno nie inwestowałbym we własne. Przenoszę z czasem główny oddział do Częstochowy i tamte hale przemysłowe zostaną rozebrane. Już nawet mam kupca na tamten teren, który oferuje bardzo ciekawe pieniądze. Na pewno skorzystam z tej oferty.

Nowe hale sprawdzają się doskonale. Pracę można wykonywać w komfortowych warunkach a to dla mnie jest jedną z najważniejszych spraw. Pracownicy są bardzo zadowoleni a współpraca z właścicielem hal układa się na prawdę bardzo dobrze.