Wynajem namiotów weselnych rocznicę ślubu

Moi rodzice w tym orku obchodzili czterdziestą rocznicę ślubu. Bardzo chcieli żeby była to naprawdę duża uroczystość. Moja mama jest bardzo towarzyską osobą także wiedziałam, że będzie chciała coś zorganizować.

Wynajem namiotów weselnych jest dobry

wynajem namiotów weselnychZresztą czterdziesta rocznica to jest jednak coś i nie można udawać, że jest to zwykła rocznica ślubu. Mama postanowiła urządzić wręcz małe wesele. No chce zaprosić tylu gości, że mogę właśnie tak powiedzieć. Mama chce wynająć namioty bankietowe i zrobić tą imprezę w plenerze. Mama zawsze ma mnóstwo nowatorskich pomysłów. I podziwiam ją za to. Ja nie wiem czy wpadłabym na taki pomysł. Takie namioty cateringowe na wynajem można załatwić przez internet. Zostaną one dowiezione na miejsce tam tylko gdzie się chce. Mama znalazł stronę gdzie jest bezkonkurencyjny wynajem namiotów weselnych i te namioty są naprawdę bardzo ładne. Myślę, że przyjęcie zorganizowane w takim namiocie będzie musiało być wyjątkowe. A ten wynajem namiotów też nie jest aż tak bardzo drogi. Mama chce zresztą przygotować jedzenie na tą imprezę praktycznie sama. Oczywiście gdy to usłyszałam to stwierdziłam, że ile tylko będę mogła to jej pomogę. Przecież mogę też zrobić kilka potraw. Zresztą moja siostra tak samo może pomóc w przygotowaniach. Jak zrobimy to w trzy to może z tym jedzeniem jakoś damy rady. W końcu wszystkie lubimy gotować i jesteśmy przyzwyczajone do tego, że gotujemy dla wielu osób. A na tej stronie jest nawet wynajem hal namiotowych czyli, że można przygotować naprawdę wielką imprezę w ten sposób.

Mamy z mamą spotkać się niedługo po to by ustalić menu i podzielić się tym co kto będzie przygotowywał. Ja myślę, że najlepiej jeśli mama zrobi ciasta. A my z siostrą zrobimy już same resztę potraw. W ten sposób chyba najbardziej odciążymy mamę a chyba o to chodzi.