Wymarzona grafika na szkle

Wielu z nas już od dziecka buduje sobie w głowie dom, w którym chciałoby kiedyś mieszkać. Wiemy jakie ściany byśmy chcieli mieć, jak mają być umieszczone pokoje i jakiego koloru meble do nich wstawimy. grafika na szkle powinna się spisać.

Grafika na szkle jest imponująca.

Niestety często takie plany nie zostają w ogóle zrealizowane, ponieważ albo nie mamy na to pieniędzy, albo nie pokrywają się one z tymi wysnutymi w głowie partnerki. Ja osobiście zawsze marzyłem o przestronnym domu ze szklanymi ścianami. Tak aby w każdy słoneczny dzień, do największego pokoju, wpadało mnóstwo naturalnego światła w którym mógłbym godzinami odpoczywać. Marzyłem o wielkim salonie, z małą ilością mebli i przystającą kuchnią z metalowym blatem. Wszystko miało być w kremowych kolorach, z których gdzieniegdzie wydobywałaby się naturalna zieleń kwiatów. Oczywiście do tego wszystkiego musiała być też dołączona wielka łazienka. Miały w niej królować zabudowy szklane i metalowe akcesoria. Większość miała przeplatać się białymi i błękitnymi kolorami, a jedną ścianę miała zdobić wielka grafika na szkle. Przedstawiałaby wodospad w puszczy nie ruszonej ludzką ręką, dzięki grafika na szkleczemu, biorąc prysznic, mógłbym się poczuć jak bym tam był. Od zewnątrz mój wymarzony dom pokrywało by drewno i kamienie. W połączeniu z szklanymi ścianami tworzyłyby wręcz nieziemską kompozycje, która zachwycała by każdego kto by ją zobaczył. Oczywiście nad drzwiami wisiały by matowe daszki szklane, a obok spoczywałby basen o nieregularnych, zaokrąglonych kształtach.
To wszystko co do tej pory udało mi się zaplanować i tak szczerze nie wiem czy reszta mnie tak do końca obchodzi. Jeżeli nie będzie zaburzała tego co sobie wymyśliłem to może tak być.

Niestety nie wiem też czy kiedykolwiek uda mi się taki dom wybudować. Wiem, że wymagałby ogromnego wkładu finansowego i musiałby dużo zaoszczędzić. Nie jest również powiedziane, ze moja partnera zgodziłaby się na moje pl