Wygląd wózka Bebetto Vulcano

Wózek dla dziecka może pełnić kilka funkcji, jest jego środkiem transportu, miejscem do zabawy, albo kołyską. Aby mógł spełniać te wszystkie funkcje, to musi być funkcjonalny, posiadać dobre amortyzatory i hamulce. Wyboru właściwego wózka, powinniśmy dokonać długo przed narodzinami malucha.

Co posiadają wózki Bebetto 3w1?

bebetto vulcano 3w1W sklepach z artykułami dla dzieci możemy kupić samodzielne wózki, lub w komplecie ze spacerówką i fotelikiem samochodowym. Najczęściej kupując w komplecie 2w1, lub 3w1 zaoszczędzimy trochę pieniędzy, niż kupując każdy element oddzielnie. Wózek Bebetto Vulcano 3w1, to kompletne wyposażenie, które potrzebuje nowo narodzone dziecko. Wygodna gondola, bezpieczna spacerówka i wysokiej klasy fotelik do przewożenie dziecka w samochodzie. Gondola posiada system wentylacji wmontowany w spód, oraz regulowaną wysokość dna, dzięki czemu możemy podnieść dziecku główkę na pożądaną wysokość. Jest ona wyposażona w dużą, rozkładaną budkę, która doskonale chroni malucha przed słońcem w lecie i deszczem, lub śniegiem w zimie. Spacerówka posiada miękkie, wyprofilowane siedzisko pokryte bawełnianym pokrowcem, który zapobiega przegrzaniu się dziecka. Pod nóżkami maluch ma praktyczny podnóżek, na którym dziecko może trzymać nóżki podczas jazdy. Specjalne uchwyty w stelażu wózka umożliwiają zapięcie spacerówki przodem, lub tyłem do kierunku jazdy. Ostatnim elementem zestawu Bebetto Vulcano jest fotelik do auta zapewniający odpowiednią ochronę dziecka z każdej strony w trakcie jazdy.

Zestaw Bebetto 3w1 jest najpopularniejszym wózkiem, ponieważ jeden zakup wystarcza nam na kilka lat użytkowania. Dostępnych jest kilka rozmiarów wózków, oraz wiele kolorów gondoli i budek, które możemy dowolnie kompletować. Na wszystkie elementy wózka Vulcano dostajemy gwarancję od producenta.