Wybór chlorelli w dobrej cenie

 

Coraz częściej słyszymy o algach pochodzących z krajów azjatyckich – chlorelli. Możemy zakupić ją w postaci zielonego proszku lub tabletek. Kupimy je przede wszystkim w sklepach ze zdrową żywnością, w aptekach a nawet sklepach internetowych. Jej regularne spożywanie dostarcza organizmowi wiele cennych substancji odżywczych.

Zakup chlorelli w dobrej cenie

chlorella cenaZielone algi, zwane chlorellą zaliczane są do grupy superfoods, czyli super żywności. Takie produkty wyróżniają się bogactwem witamin i mikroelementów. Kupimy ją w wielu sklepach i aptekach w korzystnych cenach. Taka chlorella cena może mieć postać zielonego proszku, który możemy dodawać do koktajli, ciast, deserów, owsianek, jogurtów a nawet lodów. Dostępna jest również w postaci tabletek. Tę w postaci proszku kupimy w różnych pojemnościach – najczęściej pakowanych po 100g lub 200g. W zależności od producenta ceny mogą się wahać. Z reguły zapłacimy około kilkudziesięciu złotych za 100 lub 200g. Tę w tabletkach możemy kupować w większych pojemnościach – nawet po kilkaset tabletek. Z reguły im większe opakowanie kupimy, tym mniej zapłacimy w przeliczeniu na jedna tabletkę. Istotną rolę odgrywa również tutaj certyfikat ekologiczny. Takie oznaczenie będzie wpływało również na cenę produktu. Tych najkorzystniejszych ofert szukajmy w internecie. Pamiętajmy jednak, aby kupować takie produkty tylko i wyłącznie w sprawdzonych i rekomendowanych sklepach internetowych.

Cenne właściwości chlorelli sprawiają, że coraz chętniej trafia ona do naszych koszyków. Kupimy ją w dwóch postaciach – w formie proszku lub tabletek. Cena takiej chlorelli zależy od jej postaci, pojemności opakowania, certyfikatu eko oraz producenta i marki pod jaką jest sprzedawana. Tych korzystnych ofert szukajmy w polecanych i sprawdzonych sklepach internetowych.