Współpraca ze spawaczem poleconym przez szwagra

Ze swoim szwagrem Jarkiem miałem świetnie relacje i nie raz sobie pomagaliśmy. Czasami ja podsuwałem szwagrowi jakieś zlecenie a czasami on mi. Dzięki temu interesy nam się kręciły i nikt nie mógł narzekać na brak pieniędzy, ponieważ to nie dotyczyło żadnego z nas.

Solidnie zespawana konstrukcja przez doświadczonego spawacza

spawacz warszawaSzwagier podsunął mi zlecenie, na które nie miał czasu i je przyjąłem, ponieważ mogłem na tym nieźle zarobić. Wszystko było załatwione jednak potrzebny był mi do współpracy profesjonalny i doświadczony spawacz Warszawa nie była mi tak znana, ale za to szwagier znał to miasto na wylot i wiedziałem, że pomoże mi znaleźć spawacza. Ja sam na spawaniu znałem się tylko troszkę i na dodatek nie miałem uprawnień, więc na własną rękę nie chciałem podejmować się tego zlecenia. Chodziło co prawdą tylko o jego część, bo do zespawania była konstrukcja, ale to zbyt wiele jak na moje możliwość. Szwagier oczywiście od razu wiedział, który spawacz będzie najlepszy i sam się z nim skontaktował. Wszystko załatwił i facet pojawił się u mnie następnego dnia. Był to doświadczony spawacz, który profesjonalnie zespawał konstrukcje i nie wziął za to dużo kasy. Byłem mu wdzięczny i zapisałem sobie namiary na tego spawacza, gdyż byłem przekonany, że w przyszłości jeszcze nie raz skorzystam z usług tego człowieka. Planuję również zatrudnić za kilka lat spawacza w swojej firmie, jednak zrobię to dopiero wtedy, jak firmę rozwinę i będzie przynosiła ona duże zyski.

Zlecenie, które oddał mi szwagier dało mi spory zysk. Z ciekawości zapytałem go też, skąd zna tak profesjonalnego spawacza, bo polecił mi chyba najlepszego w Warszawie specjalistę. Okazało się, że był to jego dawny kumpel z podstawówki, z którym utrzymywał stały kontakt.