Wspaniały wieczór panieński w Gdyni

Kilka miesięcy temu postanowiłam wyjść za mąż. Kilka tygodni przed ślubem, moje znajome oraz koleżanki z pracy postanowiły zorganizować wspólny wyjazd, podczas którego miałyśmy się świetnie bawić i odwiedzić jedno z najpiękniejszych miast nad polskim morze.

Wyjątkowy wieczór panieński w Gdyni

wieczory panieńskie gdyniaBardzo ucieszyłam się na wieść o tej wycieczce, gdyż od zawsze uwielbiałam morze i bardzo lubiłam spędzać tutaj wakacje. Jeśli chodzi o wieczory panieńskie Gdynia ma dużo do zaoferowania, o czym przekonałam się już niebawem. Dziewczyny, które zorganizowały dla mnie ten wyjazd stanęły na wysokości zadania, a ja czułam się wspaniale. Podczas tego wyjazdu miałam okazję gościć we wspaniałym hotelu, z którego rozpościerał się cudowny widok na polskie morze, a podczas kolacji w restauracji, obsługa przyniosła wykwintnego szampana oraz truskawki. Później, spacerując po wspaniałych miejskich uliczkach, odwiedziłyśmy jeden z najpopularniejszych klubów nad morzem, w którym czekał na nas vipowski stolik. Wspólnie z koleżankami spędziłam pół nocy na parkiecie, gdzie tańczyłam do największych przebojów. Przez cały wieczór bawiłam się wspaniale, a moje koleżanki zadbały o to, aby niczego mi nie brakowało. Do hotelu podjechałyśmy białą, elegancką limuzyną, a my udałyśmy się do hotelowej dyskoteki, w której spędziłyśmy resztę wieczoru. Obsługa hotelowa podawała nam kolorowe drinki, a ja dostałam mnóstwo wspaniałych prezentów i życzeń. Zabawa była bardzo udana, a ja cieszyłam się z tego, że mogłam spędzić ostatnie chwile przed zamążpójściem w tym wyjątkowym mieście.

Wspólnie z moimi koleżankami udałam się na wspaniały, przedślubny wyjazd. Miałam okazję spędzić kilka chwil nad wspaniałym, polskim morzem w towarzystwie cudownych ludzi, a dzięki ich sprawnej organizacji, bawiłam się świetnie przez całą noc.