Wspaniali psychoterapeuci z Poznania

Niespełna rok temu zauważyłam, że mój charakter mocno się zmienił. Byłam osobą dosyć spokojną, aż nagle stałam się bardzo nerwowa. Początkowo bagatelizowałam swój problem jednakże w pewnym momencie zmiany te zaczęły mnie naprawdę frustrować.

Pomoc psychoterapeuty z Poznania

psychoterapeuta poznańW pewnym okresie swojego życia zauważyłam, że coraz mniej istotne sytuacje mają ogromny wpływ na moje samopoczucie oraz strefę emocjonalną. Na początku zganiałam to na syndrom napięcia przedmiesiączkowego ponieważ właśnie w ten sposób wszystko się prezentowało, lecz kiedy okres ten zaczął się przedłużać miesiącami, postanowiłam zasięgnąć opinii specjalisty. Namówiła mnie do tego przyjaciółka po kilku szczerych rozmowach podczas których również wykazywałam się dziwną huśtawką nastrojów. Na początku poszłam do psychologa, który następnie skierował mnie na psychoterapię. Muszę przyznać, że trafił mi się naprawdę wspaniały psychoterapeuta Poznań jest sporym miastem, ale na początku nie wierzyłam, że znajdę tutaj aż ta doskonałego specjalistę. Psychoterapeuta pozwolił mi zrozumieć nie tylko samą istotę problemu, ale również sprawił, że dotarliśmy razem do jego źródła którym okazała się być moja nowa praca w której nie mogłam się odnaleźć. Nie była ona stresująca ponieważ zgodna z moimi zainteresowaniami. Problem leżał w tym, iż tak bardzo mi na niej zależało, że bałam się popełnić nawet najmniejszy błąd. Wiele tutaj też zależało od mojego poczucia wartości, które ostatnimi laty dosyć kulało.

Psychoterapia sprawiła, że nabrałam wiary w samą siebie, a rozmowy z psychoterapeutą uświadomiły mi naprawdę wiele rzeczy. Poczułam się w pełni zrozumiana i co najważniejsze nie czułam się oceniana przez drugiego człowieka. Psychoterapia pozwoliła mi z biegiem czasu uporać się z moją huśtawką nastrojów poprzez umiejętność zrozumienia i zlikwidowania źródła problemu którym było moje niedowartościowanie.