Wieszaki odpowiednie do hotelu

W każdym hotelu zadowolenie klienta jest stawiane na pierwszym miejscu. Warto więc aby już od pierwszych chwil spędzonych w pokoju czuł się jak najlepiej. Czasami przestrzeń szafy może być dosyć mała jak na potrzeby przeciętnej osoby. Dlatego warto rozważyć wyposażenie każdego pokoju w wieszaki odpowiedniego typu. Nie tylko sprawdzą się przy dużej ilości ubrań, ale też nie będą ich niszczyć.

Cienkie wieszaki wysokiej jakości

wieszaki hoteloweNawet w najmniejszej szafie może przybyć nieco miejsca za sprawą odpowiednio dobranych wieszaków. Zwłaszcza w niewielkich hotelikach i pensjonatach, jest to problem, który wymaga rozwiązania. Aby się go pozbyć, wystarczy sięgnąć po odpowiednie wieszaki hotelowe. Powinny być one płaskie, dzięki czemu można powiesić obok siebie o wiele więcej ubrań. Pamiętać jednak należy o tym, aby wybierać tylko takie, które wyprodukowane zostały z najwyższej klasy tworzyw sztucznych. W innym wypadku grozi im połamanie, jeśli powiesi się na nich na przykład ciężki płaszcz. Każdy wieszak powinien być również obciągnięty specjalnym materiałem, który przypomina w dotyku zamsz, dzięki któremu ubrania się nie ześlizgną. Pełni on także funkcję ochronną. W przypadku tradycyjnych, drewnianych lub plastikowych wieszaków, dosyć łatwo o uszkodzenia delikatnych tkanin spowodowane przez drzazgę lub nierówny odlew tworzywa na krawędziach, więc osłona jest niezwykle przydatna.

W małych hotelach spotkać się można z problemem braku odpowiedniej ilości miejsca w szafie. Łatwo mu jednak zaradzić dzięki specjalistycznym wieszakom. Ich cienkie konstrukcje z tworzywa umożliwiają powieszenie o wiele większej liczby ubrań nawet w najmniejszych szafach. Dodatkowo chronią je one przed zsunięciem się i zniszczeniem przez źle odlaną lub pełną drzazg powierzchnię wieszaka.