Warszawa agencjami stoi

Jestem tegoroczną absolwentką. Z dumą mogę powiedzieć, że w tym roku skończyłam studia. Wreszcie i nareszcie, jak to mówi moja mama. Ja sama nie mogłam się doczekać tego momentu i bardzo się cieszę, że wreszcie on nastał. 

Czas na najlepszą agencję 

agencja PR w WarszawiePo otrzymaniu dyplomu przyszedł czas na znalezienie odpowiedniej pracy. Miałam swoje plany w związku z tym i marzyłam, że uda się je zrealizować. Porozsyłam swoje CV do kilku firm i liczyłam na szybką odpowiedź z ich strony. Niestety nie nastąpiło, to tak szybko, jak myślałam, że będzie. Po około dwóch tygodniach odezwały się dwie firmy w tym jedna, na której mi naprawdę bardzo zależało – najlepsza agencja PR w Warszawie. Moja wymarzona praca. Zaprosili mnie na rozmowę. Byłam tak zdenerwowana, że myślałam, że nie powiem nic sensownego, a poszło mi całkiem nieźle. Po kilku dniach ciszy, kiedy to nikt do mnie nie dzwonił, myślałam, że już niestety koniec i nie dostanę tego stanowiska. Jednak następnego dnia zdarzył się dla mnie prawdziwy cud i zadzwonili z informacją, że dostałam tą pracę ! Tak się cieszyłam, że uśmiech wprost nie schodził mi z twarzy. Od razu zadzwoniłam do rodziców i przyjaciół pochwalić się tym osiągnięciem i posypały się gratulację. Byłam z siebie bardzo dumna i nie mogłam się doczekać nowych wyzwań, jakie na mnie tam czekają. Różne spotkanie, które będę mogła doświadczyć, czy pomysły, które zrealizować – coś niesamowitego. Czekałam z niecierpliwością na pierwszy dzień w nowej pracy. 

Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać tą pracę, bo praca w takiej branży marzyła mi się już dawno. Mogłam teraz odpowiadać za kwestie wizerunkowe wielu firm, czy osobistości. Taka branża zapewnia mi wiele ciekawych doświadczeń, czy spotkań z ciekawymi ludźmi. Moje marzenie się spełniło !