Urządzanie działki – altany

 

Ładne zagospodarowanie działki przy domu gwarantuje miłe spędzanie czasu wolnego. Pomysłów na zorganizowanie przestrzeni wokół domu może być dużo, warto wziąć pod uwagę praktyczne konstrukcje drewniane. Takie konstrukcje nie wymagają pozwolenia na budowę.

Praktyczne i atrakcyjne altany drewniane

altany z drewnaW projektach z drewna tkwi duży potencjał. Dlaczego? Te konstrukcje nie wymagają dużego nakładu finansowego, a są przy tym bardzo funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Altany z drewna wykonywane są w konstrukcji typu otwartego bądź zamkniętego, wszystko zależy od potrzeb użytkowników. Altany i domki drewniane wykonywane są w wymiarach odpowiadających oczekiwaniom klienta. Altany posiadają solidne zadaszenie, stabilne podłogi oraz trwałe wykończenia wszystkich elementów. Altany z drewna wyróżniają się wysoką estetyką i dopracowaniem wszystkich detali. Co ważne, do oczekiwań klienta dostosowywana jest kolorystyka drewnianej konstrukcji oraz sposób wykończenia różnych elementów. W nowoczesnych altanach montowane są solidne i starannie wykonane poręcze oraz balustrady. Cała konstrukcja wykonywana jest z niezwykle wytrzymałego drewna świerkowego, które zapewnia trwałość i użytkowanie przez wiele lat. Ładnie prezentujące się altany z drewna zapewniają komfort i wygodę wypoczynku dla ich użytkowników. Jeżeli jest taka potrzeba producent altan proponuje też wykonanie różnego rodzaju ławek i stolików, które przydatne będą we wnętrzu konstrukcji.

Efektowne konstrukcje drewniane, w tym altany są proste w montażu, dlatego poradzą sobie z nimi nawet mniej doświadczone osoby w dziedzinie stolarki budowlanej. Wysoka estetyka i funkcjonalność przekonują do zastosowania takiego właśnie rozwiązania, które idealnie komponuje się z otoczeniem wokół domu.