Szukałam najlepszych środków do dezynfekcji różnych powierzchni

Będąc właścicielką firmy sprzątającej musiałam zapewnić swoim pracownikom najlepsze środki czystości oraz regularne szkolenia. Własną działalność starałam się pełnić z wielką pasją i zawsze angażowałam w sprzątanie na wysokim poziomie swoich pracowników.

Eksperymentowałam ze środkami czystości 

środki do dezynfekcji powierzchni w gabinetachJednak zdawałam sobie sprawę z tego, że wiele zależy ode mnie. Tak na prawdę nawet najlepiej wyszkolona osoba nic nie mogła zrobić bez porządnych środków czystości. Moim celem było to aby zapewnić potrzebne produkty i konkretny sprzęt. Również często pracowaliśmy dla gabinetów stomatologicznych lub ośrodków zdrowia. W takich wypadkach olbrzymią rolę odgrywały środki do dezynfekcji powierzchni w gabinetach. One doskonale usuwały bakterie i czyściły wszelkie powierzchnie z licznych zabrudzeń. Jednak nie mogłam liczyć na najtańsze rozwiązania. One zazwyczaj nie były zbyt skuteczne i nie miały szerokiego zastosowania. Długo szukałam najlepszego producenta, który spełniałby moje wysokie oczekiwania. Na szczęście w końcu trafiłam na firmę, która sprzedawała nie zwykłe środki do dezynfekcji powierzchni. Miały one dosyć uniwersalne zastosowanie. Dodatkowo były nie zwykle skuteczne i moi pracownicy po pierwszym wypróbowaniu cieszyli się, że zamówiłam coś takiego. Dodatkowo całość wcale nie była zbyt droga, a ja mogłam cieszyć się sporymi oszczędnościami. Również zdecydowałam się na wypróbowanie innych środków czystości wybranej firmy. Uznałam, że warto co jakiś czas zmieniać narzędzia pracy, a zostawiać tylko te sprawdzone.

Co jakiś czas pojawiało się coś nowego na rynku i różniło się od swoich poprzedników. Moi pracownicy byli bardzo otwarci na wszelkie zmiany i sami przyznali, że bardzo lubią próbować nowe rozwiązania. Ich praca czasami wiązała się z rutyną.