Szafy wnękowe do nowego mieszkania

Długo z żoną staraliśmy się o nowe mieszkanie. Brakowało nam środków finansowych, aby kupić coś własnego, a mieszkanie z rodzicami stawało się coraz bardziej uciążliwe i dla nich i dla nas.

Szafy wnękowe to ciekawe rozwiązanie

szafy wnękoweSzczególnie kiedy pojawiło się na świecie dziecko, uznaliśmy, że czas pomyśleć o wynajęciu przytulnego gniazdka. Nie mogliśmy zdecydować się, czego właściwie oczekujemy od nowego miejsca, ważne było jednak, aby znacząco nie uszczuplało naszego budżetu, a do tego było komfortowe. Po cierpliwym poszukiwaniu natrafiliśmy na ciekawą ofertę, więc postanowiliśmy zaryzykować. Okolica wydawała się być spokojna, mieszkanie dostosowane do naszych potrzeb, choć niewielkie. Pojawił się zatem kolejny problem, mianowicie jak wyposażyć tę przestrzeń, która była niewymiarowa. Wszystkie meble produkowane były w tradycyjnych wymiarach, które nie odpowiadały naszemu wnętrzu. Nie mogliśmy poza tym zbytnio poszaleć z naszą fantazją, bo nie było tam nawet miejsca na ustawienie szafy. W kuchni postawiliśmy na blaty corian, które dawały duże możliwości. Dobraliśmy idealny kolor, fakturę, a także wymiary. Została kwestia pozostałych pomieszczeń. Dowiadywaliśmy się w sklepach meblowych o możliwość wykonania szaf na zamówienie, ale żaden z nich nie miał takiej usługi w ofercie. Usłyszeliśmy jednak o ciekawym rozwiązaniu, które u nas powinno się było spisać – solidnie wykonane szafy wnękowe z Lubelskiego, które oferowały większe miasta, takie jak Lublin. Nie czekaliśmy ani chwili, bowiem okazało się, że termin oczekiwania na taką usługę jest dosyć długi, a szafy wnękowe, które oferowało województwo lubelskie miały wielu zwolenników.

Również tam postanowiliśmy zamówić resztę potrzebnego wyposażenia i tak powstawały meble na wymiar, które stworzył Zamość. Nie wydaliśmy wszystkich naszych odłożonych pieniędzy, a efekt był naprawdę oszałamiający.