Sprzedaż atrakcyjnego mieszkania w Warszawie

Niemal od urodzenie mieszkam i pracuję w Warszawie. Mam duży sentyment do tego miasta. Mimo wszystko jednak w ostatnim czasie postanowiłam sprzedać swoje mieszkanie i przeprowadzić się na wieś. Dość szybko znalazłam odpowiedniego kupca, który zapłacił za mieszkanie gotówką.

Mieszkanie w Warszawie sprzedane za dogodną cenę

sprzedaż mieszkań na terenie warszawyW Warszawie mieszkam praktycznie od zawsze. Tutaj spędziłam dzieciństwo i skończyłam studia na uniwersytecie. Mimo wszystko jednak postanowiłam wyprowadzić się na wieś. Dlaczego? Miałam dość życia w wielkim mieście, wszechobecnego hałasu i stania w korkach. W dodatku niedawno odziedziczyłam dom po dziadkach znajdujący się w małej miejscowości pod Warszawą. Niewiele myśląc, postanowiłam się tam przeprowadzić. Dom trzeba było wyremontować. Dlatego też musiałam sprzedać swoje mieszkanie. Zależało mi na czasie i na pieniądzach. Moje mieszkanie jest stosunkowo nowe, do tego położone jest stosunkowo blisko centrum. Skorzystałam z usług agencji nieruchomości, która prowadzi sprzedaż mieszkań na terenie Warszawy. Moje ogłoszenie szybko znalazło się na stronie internetowej pośrednictwa nieruchomości. Nie musiałam zbyt długo czekać na odzew. Szybko dostałam wiadomość z agencji nieruchomości, że znalazł się kupiec na moje mieszkanie. Mieszkanie chciałam sprzedać za około pół miliona złotych. Jest to dość duża kwota, ale jak na tutejszy rynek nieruchomości nie jest wcale wygórowana.

Warszawa to bez wątpienia piękne miasto, w którym ceny mieszkań i lokali są najwyższe w Polsce. Moje mieszkanie położone jest w dogodnej lokalizacji. Do centrum miasta jedzie się około pół godziny samochodem lub czterdzieści minut metrem. Moje mieszkanie jest przestronne i ładnie urządzone. Nic dziwnego, że bardzo szybko znalazł się chętny kupiec.