Spotykam się z przedstawicielem od środków czystości

W mojej firmie gastronomicznej zatrudniam ponad sto osób. Mam bardzo dużo kontraktów i interes kręci mi się bardzo dobrze. Często przyjeżdżają do mnie przedstawiciele różnych firm i oferują mi swoje produkty. Często się decyduję na taką współpracę.

Oferta ze środkami czystości dla gastronomii zainteresowała mnie

skuteczne środki czystości dla gastronomiiNa poniedziałek umówiłem się z przedstawicielem handlowy z jednej z firm, która sprzedaje skuteczne środki czystości dla gastronomii i byłem ciekaw co mi zaprezentuje. Ja bardzo dużą wagę przykładam do porządku w swojej firmie i dbam, ażeby zawsze było czysto. Zatrudniam dodatkowo własnych ludzi, którzy odpowiadają za sprzątanie obiektów i dzięki temu wszystko mam pod kontrolą. Jeżeli te skuteczne środki czystości dla gastronomii spełnią moje oczekiwania to na pewno się w nie wyposażę. Muszę zawsze wszystko sprawdzić dokładnie i wypróbować zanim się zdecyduję. Taka moja natura. Przedstawiciel handlowy, który do mnie przyjechał zaskoczył mnie. Okazało się, że jest on synem mojego sąsiada! Nazwisko ma dość pospolite to nie połączyłem faktów. Ucieszyłem się na jego widok, ponieważ wiedziałem, że nie będzie mi nic wciskał. Zresztą sąsiad mówił, że syn sprzedaje jakieś skuteczne środki czystości dla gastronomii i wszyscy sobie je zachwalają. Już miałem pewność, że na pewno dogadamy się w kwestii współpracy. Marek zaprezentował mi swoje produkty i przyznam, że są na prawdę bardzo skuteczne. Nawet się nie spodziewałem, że na rynku coś tak dobrego można w ogóle nabyć. Dobrze, że mnie odwiedził.

Pracownicy przyznali, że dzięki nowym środkom do sprzątania wszystko idzie im o wiele sprawniej. Mniej czasu poświęcają na sprzątanie, ponieważ wykonywane jest ono o wiele dokładniej. W firmie jest czyściutko i bardzo przyjemnie.