Solidne walizki

Ze względu na charakter pracy bardzo dużo podróżuję. Nie ukrywam, że bardzo mi to odpowiada. Często w ramach wyjazdu służbowego spędzam tydzień w tropikach. Brzmi jak bajka, jednak ma też swoje mankamenty. Jednym z nich jest ciągła konieczność pakowania i rozpakowywania walizek oraz wszystkie problemy związane z ich transportem

Walizki najwyższej jakości

walizki z firmy samsoniteW związku z częstymi podróżami, miałam wiele przygód. Wiele z nich dotyczyło właśnie bagaży. Jedną z nich, była sytuacja, gdy podczas drogi do hotelu urwały mi się kółka z walizki, w związku z czym musiałam ją nieść przez ponad kilometr. Innym razem, gdy walizka została wyciągnięta z samolotu pękł materiał, więc otrzymałam zgniecione i zniszczone rzeczy w plastikowym worku. Potrzebowałam czegoś na prawdę solidnego, zdecydowałam się wiec na walizki z firmy samsonite. Poleciła mi je koleżanka i muszę przyznać, że cieszę się, że jej posłuchałam. Walizki są pojemne i zarazem elegancki. Służą mi już trzeci sezon, podczas gdy poprzednie czasem nie wytrzymywały nawet jednego. Dodatkowo dalej są w dobrym stanie, więc nie wstydzę się z nimi podróżować. Wybrałam materiał w kolorze krwistej czerwienie, gdyż jest to mój ulubiony kolor a dodatkowo z daleka widzę, gdy mój bagaż pojawia się na taśmie. Pomimo częstego kontaktu ze słońcem materiał nie wypłowiał, co z mojego punktu widzenia jest sporym atutem. W końcu udało mi się ograniczyć wydatki, gdyż już nie muszę co kilka miesięcy wymieniać walizek.

Decydując się na zakup walizek, bardzo ważne jest dla mnie, aby były one wytrzymałe. Jako osoba, która dużo podróżuje, miałam już wystarczająco nieprzyjemnych przygód z bagażem, żeby ryzykować zakup czegoś, co zepsuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego zdecydowałam się skorzystać z rady koleżanki i wybrałam sprawdzone, solidne i zarazem eleganckie walizki.