Sklepy internetowe magneto w naszych kieszeniach

Wirtualizacja wielu gałęzi handlu i usług uczyniła je znacznie lepiej dostępnymi, ale jednocześnie też znacznie bardziej inwazyjnymi. Handel internetowy to sposób sprzedaży produktów, rzadziej usług, który oczywiście wiąże się z pewnymi wadami .

Sklepy internetowe magneto i aplikacje mobilne

sklepy internetowe magnetoNa przykład niemożnością obejrzenia towaru przed jego zakupieniem, ale też mnóstwem zalet. Możemy na przykład zdecydować o zakupie nowej lodówki i zamówić ją z dostawą na przyszły tydzień, nie przerywając rytuału wieczornych ablucji. Oczywiście nie z komputerem przy wannie, choć i takie przypadki się zdarzają, ale ze smartfonem. Jak można zaobserwować, mobilna wersja sklepu internetowego jest dziś jednym z fundamentów naszych wskaźników sprzedaży. Klient lubi mieć szybki dostęp, by zapoznać się z ofertą, a coraz częściej chce coś kupić bez pośrednictwa komputera, będąc w miejscu gdzie użycie choćby laptopa jest mało komfortowe, albo nawet niemożliwe. Dlatego tworząc swój sklep internetowy – załóżmy że zaczynamy od wersji budżetowej – na przykład wspierają nas w tym swoją technologią sklepy internetowe Prestashop – upewnijmy się, że zyskujemy dostęp do modułu mobilnego, aby przygotować witrynę do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Inny usługodawca – sklepy internetowe Magento – zapewniają własną aplikację do tworzenia mobilnych wersji stron pod Androida i iOSa.

Projektem i wdrożeniem aplikacji mobilnej wspierającej sklep, albo nawet konkretne produkty, może się również zająć agencja interaktywna, zatem w naszej drodze na wyświetlacze naszych przyszłych klientów jak najbardziej należy uwzględnić naszych speców od szeroko pojętego marketingu.

Artykuł napisany przy pomocy:
http://www.idea07.pl/co-robimy/sklepy-internetowe