Salon kosmetyczny i projektowanie strony internetowej

Od jakiegoś czasu nie mogłem znaleźć pracy. W mojej ostatniej firmie, która zajmowała się naprawą laptopów. Niestety musiałem szybko znaleźć nowe zajęcie.

Salon kosmetyczny  potrzebował witryny

salon kosmetycznyW końcu postanowiłem zmienić miejsce zamieszkania i zatrudniła mnie okoliczna agencja reklamowa, która dawała mi szerokie szanse rozwoju. Tam dostawałem stały przydział obowiązków i zajmowałem się grafiką. Pewnego dnia musieliśmy zareklamować salon kosmetyczny w Poznaniu. Moim zadaniem było stworzenie odpowiedniej strony internetowej. Niestety jako mężczyzna miałem małe problemy z opisywaniem usług, ponieważ manicure hybrydowy wydawał mi się dość odległy. Na szczęście znajome z pracy szybko pomagały mi uzupełniać informacje w nowej zakładce. Tak samo mezoterapia igłowa była dla mnie nie wyjaśniona. Na szczęście i tak wszystko czekało mnie od strony technicznej. Musiałem skupić się na tym jak uzupełnić wszelkie rzeczy tak aby niczego na dobre nie zepsuć. Także makijaż permanentny musiał mieć wstawione zdjęcia. Zawsze na końcu do wszystkiego dopierałem kolory. One rzucały się w oczy i były pierwszym elementem na który klientki tak naprawdę zwracały uwagę. Ja jako profesjonalista do każdego zadania podchodziłem z pełną odpowiedzialnością. Bardzo zależało mi na jakości nawet gdy był to zwykły salon fryzjerski lub kosmetyczny. Na szczęście to zlecenie nie było aż tak trudne jak przypuszczałem. Szybko się z nim uporałem. W tym czasie my jako agencja reklamowa projektowaliśmy dla miłych pań specjalne wizytówki.

Czasami w przypadku przedsiębiorstw takie gadżety są bardzo ważne i trzeba je dobrze zaplanować. Ja jak zwykle dbałem o ich wygląd i to jak będą się prezentowały w rękach klientek.