Przewozy busami Anglia-Polska

Pomyślałam sobie, że dawno nie byłam już u mojej rodziny. Zaczęłam pracę za granicą i nie było mnie już z rok w rodzinnym domu. Stwierdziłam, że wakacje są idealną porą, by pojechać do Polski chociaż na kilka dni, chociaż zastanawiałam się, jak rodzina przyjmie mnie po takim czasie i co się w niej pozmieniało. Następnego dnia zarezerwowałam sobie bilet na autobus i już byłam w drodze.

Przewóz do Polski z Anglii

przewozy na kierunku anglia polskaMuszę przyznać, że nigdy nie przepadałam za podróżami. Zwłaszcza tak długi, jak przewozy na kierunku Anglia Polska, bo zajmuje to kilkanaście godzin co najmniej. Dlatego też tak zwlekałam z odwiedzeniem rodziny. Jednak, ku mojemu zdziwieniu, nie było wcale tak źle. Mieliśmy wszyscy wygodne regulowane fotele. Idealne na mój kręgosłup, ponieważ mogłam sobie trochę je oddalać i przybliżać. Jak chciałam położyć się spać, to rozsuwałam fotel i czułam się prawie jak w łóżku. Zabrałam ze sobą jakiś kocyk i było mi bardzo wygodnie. Co jakiś czas były postoje, by można było rozprostować kości. Ja zawsze starałam się dotrzeć w tym czasie do jakiegoś sklepu z pamiątkami, najczęściej był na jakichś stacjach benzynowych. Kupiłam sobie pamiątki z tej podróży. Poza tym, była klimatyzacja ani za mocna, ani za słaba. Rzadko kiedy potrafią ją tak dopasować i zawsze było mi aż za zimno. Tutaj czułam się neutralnie i nic mi nie przeszkadzało w związku z temperaturą. Siedziałam koło starszego państwa, z którymi czasami rozmawiałam i umilaliśmy sobie w ten sposób czas.

Udało mi się dojechać na miejsce w całkiem dobrym nastroju. Zabrałam bagaże z bagażnika i pojechałam z nimi oczekiwać, aż moja rodzina mnie odbierze. Nie mogłam ich poznać, mimo, że minął dopiero rok. Mój brat tak strasznie podrósł i przerósł mnie o głowę. Jak będę wracać, to na pewno też z tą samą firmą.