Proponuję klientom oświetlenie led

 

Pracuję w hurtowni od jakiegoś czasu. Bardzo lubię swoją pracę. Doceniam kontakt z klientami a także sam fakt, że mój szef zapewnia mi rozwój. Często wysyła mnie na szkolenia i kursy dzięki którym mam sporą wiedzę o produktach, które w hurtowni są sprzedawane klientom. Ostatnio dostałam także awans i zajmuję się zamawianiem towaru do naszej hurtowni. 

Zamówiłam taśmy led

taśmy led - sprawdzony producentNasza hurtownia jest bardzo popularna w naszym mieście. Mamy konkurencję ale staramy się zapewniać naszym klientom najlepsze produkty dzięki czemu chętnie do nas wracają. Wszystkie produkty, które można u nas zakupić są bardzo dobrej jakości. Od kiedy ja zajmuje się zamawianiem towarów do hurtowni staram się współpracować z najlepszymi producentami, z którymi współpracujemy od wielu lat ale także szukam nowych ciekawych rozwiązań, które spodobają się naszym klientom. Ostatnio postanowiłam zakupić taśmy led – sprawdzony producent. Taśmy wówczas nie były jeszcze aż tak znane dla klientów. Musiałam zainwestować w reklamę ale opłaciło się to. Była to bardzo dobra decyzja, która została doceniona przez mojego szefa. Taśmy led zrobiły furorę wśród naszych klientów. Musiałam domawiać sporo towaru bo bardzo szybko został wysprzedany. Taśmy led na stałe zagościły w naszym asortymencie i na pewno z nich nie zrezygnujemy. Łatwo się je montuje i zapewniamy klientom wszystkie potrzebne akcesoria do ich montażu. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i chętnie doradzają klientom jakie taśmy będą najbardziej dla nich odpowiednie.

Bardzo się cieszę, że praca dostarcza mi tak wiele radości. Może branża nie jest za bardzo kobieca ale ja się w niej odnalazłam i nie zamieniłabym mojej hurtowni na żadne inne biuro. Oświetlenie led jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach i warto w nie inwestować.