Projektuję budki dla psa

Zawsze miałam w życiu dwie pasje. Jedną z nich były zwierzęta, a drugą projektowanie i rysowanie. Lubiłam rysować nie tylko zwierzaki, ale cały otaczający świat, jak również samodzielnie wykonywać różne projekty.

Budka dla psa a materiał wykonania

budka dla psaW domu miałam też zawsze przynajmniej jednego zwierzaka. Przede wszystkim kochałam wszystkie pieski, ale koty czy gryzonie też lubiłam. Dlatego też zdecydowałam, że w przyszłości zajmę się projektowaniem akcesoriów dla zwierzaków. Przede wszystkim były to legowiska i posłania. Zwierzak na czymś musi spać. Moim pierwszym projektem była mata dla psa. Była to prosta mata, jednak ładnie wykończona i z wzorkiem. Chciałam żeby podobała się ona właścicielom ale żeby też czworonogi chciały z niej korzystać. Później przyszło posłanie dla psa. Już nie było takie proste, miało niskie ,,ścianki”, czyli nie było płaskie. Wykorzystałam też inne materiały, żeby sierść tak do nich nie przylegała. To była dobra decyzja. Budka dla psa czy kota zrobiona z takiego materiału była bardzo dobra. Można było nawet ręką usunąć całą sierść, a i pranie nie było zbyt kłopotliwe. Zaczęłam stosować ten materiał częściej. Od tamtej pory każde legowisko dla kota czy psa wykonuję tylko z najlepszej jakości materiałów. Liczy się nie tylko wygląd, ale również funkcjonalność. W supermarketach też można kupować legowiska dla psów i kotów, jednak są one jednorazowe i po wypraniu nie nadają się już do użytkowania. Staram się, żeby moje produkty było o wiele lepsze, niż te sklepowe.

Budka dla kota też może kosztować grosze, ale po co wydawać pieniądze na coś, co zaraz trzeba będzie wymienić? Moje projekty sprawdzają się w każdych warunkach.