Profesjonalny zakład obróbkowy

Konceptowe maszyny przemysłowe musiały być tworzone od podstaw, i zazwyczaj nie posiadały zbyt wielu części zapożyczonych od innych urządzeń tego rodzaju. Wiązało się to jednak z dużymi trudnościami podczas ich konstrukcji, często powodując opóźnienia i przestoje w pracach montażowych.

Renomowany zakład obróbki metalu

polecane centrum obróbczeW naszym przypadku, często okazywało się iż nasze tokarki i sprzęt do obróbki metalu nie wystarczył by wykonać precyzyjne, niewielkie podzespoły jakie miały zostać użyte do konstrukcji nowego konceptu. Niedawny projekt miał tak duże opóźnienie, iż własnymi siłami nie byliśmy w stanie zdążyć z budową do czasu demonstracji. W naszej okolicy działało bardzo polecane centrum obróbcze, zajmujące się wykonywaniem projektów dla firm przemysłowych, więc po krótkim namyśle postanowiliśmy zgłosić się do owego zakładu w celu zamówienia brakujących podzespołów. Początkowo mieliśmy pewne obawy co do jakości i precyzji wykonania, gdyż części musiały być wykonane niezwykle dokładnie, jednak efekt końcowy zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Zamówione przez nas podzespoły były nie tylko wykonane precyzyjnie co do milimetra, ale również miały ogromną wytrzymałość, dzięki zastosowaniu lepszego stopu stali niż ten, który pierwotnie chcieliśmy użyć do produkcji podzespołów. Dzięki temu, cała budowana maszyna zyskiwała na wytrzymałości i żywotności, nawet podczas intensywnej pracy.

Dokładność i jakość wykonania nie wpłynęła jednak na bardzo atrakcyjną wycenę projektu, a koszty końcowe okazały się zdecydowanie niskie. Również czas wykonania był bardzo krótki, dlatego zdecydowaliśmy się w końcu zacząć dłuższą współpracę z owym zakładem, zgłaszając hurtowe zamówienia na te podzespoły, których nie zdążylibyśmy wykonać na czas własnymi siłami.