Profesjonalne odczulanie biorezonansem

Jeżeli borykamy się z różnego rodzaju alergiami warto zainteresować się nowoczesną metodą odczulania jaką jest biorezonans. Dzięki falom elektromagnetycznym jest on w stanie wywołać korzystne reakcje w całym naszym ciele. Warto zwrócić uwagę na taką metodę leczenia i rozpocząć regularne wizyty, abyśmy mogli pozbyć się alergii, które niejednokrotnie wpływają źle na jakość naszego życia i nie możemy się nim cieszyć, gdyż borykamy się z reakcjami alergicznymi.

Leczenie alergii z biorezonansem

odczulanie biorezonansProblemy alergii są coraz bardziej powszechne, dlatego szukamy skutecznych i nowoczesnych technik na pozbycie się ich. Jedną z ciekawszych opcji jest odczulanie biorezonans, który za pomocą fal elektromagnetycznych wpływa na nasze ciało. W związku z tym bardzo często jest mylony z rezonansem magnetycznym. W jaki sposób przebiega badanie? Pacjent musi ułożyć stopy na elektrodach nożnych, a dłonie na elementach metalowych ręcznych. W ten sposób przekazywane są owe fale, które wygaszają reakcję na dany alergen. W niektórych przypadkach należy powtórzyć zabieg trzykrotnie w odstępach od 3 do 6 dni. Dotyczy to alergii na jaja, mleko, roztocza, gluten i zwierzęta. W innych przypadkach będą to zazwyczaj pojedyncze sesje. Dodatkowo w przypadku alergenów centralnych zaleca się unikanie kontaktu z alergenem podczas odczulania, jak również dwa tygodnie po ostatnim zabiegu. Zanim jednak rozpocznie się terapia biorezonansem musimy się wcześniej przygotować poprzez oczyszczenie organizmu z pasożytów, grzybów i pleśni, które mogą powodować reakcje alergiczne. Warto wspomnieć, iż jednego dnia powinniśmy odczulać się na jeden alergen, a rozpocząć powinniśmy od alergenów centralnych. Jest to w pełni bezpieczna metoda, bez skutków ubocznych oraz można ją wykonywać nawet u małych dzieci. W trakcie zabiegu dziecko może oglądać bajki i książeczki.

Coraz częściej każdy z nas nabywa nieprzyjemnych alergii, które mogą znacznie utrudniać życie codzienne. Zwykle najbardziej dotyczy to alergenów centralnych, które są w większości otaczających nas rzeczy. Dlatego warto skorzystać z technik odczulających z pomocą biorezonansu. W związku z przepływającymi przez nasz organizm falami skutecznie i całkowicie bezpiecznie usuwamy irytujący nas problem alergenów.