Producent palety z drewna

 

Zajmuje się od wielu lat swoją własną działalnością gospodarczą, którą postanowiłam założyć, zaraz po tym, jak dostałam wypowiedzenie z pracy etapowej. Było to bardzo dawno temu, około dwudziestu czterech lat temu. Zajmuję się teraz głównie produkcją desek i innych wyrobów z drewna. Prowadzę stosunkowo duży tartak na obrzeżach jednego z największych polskich miast, w południowej części naszego kraju.

Jak produkujemy palety z drewna na zamówienie

produkcja palet drewnianychOstatni rok był dla nas bardzo ciężki, ponieważ na rynku pastowała bardzo liczna konkrecja, co wiązało się bezpośrednio z bardzo dużym rozwoje branży związanej z nieruchomościami. Z tego też powodu musiałam szybko coś zmienić w naszej produkcji – musieliśmy wprowadzić pewne nowości oraz udogodnienia, tak aby nasza pozycja została utrzymana na tym trudnym w ostatnich czasach rynku. Postanowiłam zająć się tematem — produkcji palet drewnianych. Miałam już nawet zapewnionych odbiorców. Po pierwsze mamy tutaj duże zakłady zajmujące się sortowanie owoców oraz warzyw, które mają bardzo duże zapotrzebowanie na euro palety z drewna. Po pierwszym dniu ogłoszenia sprzedaży mieliśmy już bardzo wielkie zamówienie na takie palety od właśnie tego zakładu. Było to dla nas bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ od razu mogliśmy skalibrować nasze maszyny pod tego konkretnego klienta. Wymiary poszczególnych palet z drewna jakie mieliśmy produkować zostały nam od razu dostarczone. Kolejnym naszym wielkim odbiorcom stał się zakład, w którym produkowano meble do ogrodu i tarasowe właśnie z palet.

Palety drewniane sprzedają się bardzo dobrze. My postawiliśmy głównie na jakość, ponieważ produkujemy palety z drewna dla bardzo dużych firm. Dla niektórych liczy się estetyka wykonania, dla innych natomiast wytrzymałość oferowanych przez nasz przedmiotów.

Tekst opart o: tpdfrankowski.pl