Pościel dla niemowlaka

Noworodki i niemowlaki, wymagają stałej opieki rodziców, gdyż są kompletnie zależne od nich. Rodzice muszą zadbać o podstawowe artykuły pielęgnacyjne oraz zakupić niezbędne produkty do codziennego użytku, których wymaga maluszek.

Zakup najlepszej pościeli dla dziecka

pościel minky dla niemowlakaPojawienie się na świecie nowego członka rodziny, zawsze całkowicie zmienia dotychczasowe życie rodziców, gdyż od teraz to on będzie priorytetem i jego potrzeby. Mówi się, że małe dzieci powinno się ubierać o warstwę więcej niż my sami, ponieważ nie mają one uregulowanej jeszcze ciepłoty ciała. Żeby uniknąć zmarznięcia maluszka, przyda się pościel minky dla niemowlaka. Pościel jest wykonana w taki sam sposób jak kocyki minky, z tą różnicą, że w komplecie otrzymujemy kołderkę i poduszkę, a czasem nawet prześcieradło z gumką. Maluszki, przez pierwsze lata swojego życia, większość czasu spędzają w łóżeczku lub w wózku, więc warto zadbać komfort tych miejsc. W łóżeczku poza materacem i osłonkami na szczebelki, ważna jest pościel, która będzie miękka i antyalergiczna. Pod żadnym pozorem nie można dawać tak małym dzieciom pościeli wypełnionej puchem i pierzem, gdyż jest ono silnie uczulające, a poza tym gromadzą się w nim roztocza i bakterie. Komplety minky, są wypełnione syntetyczną włókniną, która jest bardzo ciepła, przepuszcza powietrze i bez problemu można je prać w pralce w temperaturze nawet sześćdziesięciu stopni. Z jednej strony, pościel posiada ciepły polar minky z licznymi wypustkami, a z drugiej miękką bawełnę.

Jest to pościel, która nadaje się na każdą porę roku. W cieplejsze noce, malucha można przykrywać bawełnianą stroną, która delikatnie chłodzi, a w zimne wieczory, lepiej się sprawdzi polarowa strona kołderki. W sprzedaży znajdziemy pościel minky do wózka i do łóżeczka.