Popularność płyty H1180

Co roku firmy produkujące płyty i blaty meblowe przeprowadzają badanie dotyczące popularności wzorów laminatów, którymi oklejane są produkty. Ma to na celu zdobyć dane wyjściowe do zaplanowania strategii sprzedażowej na rok kolejny. Są już tegoroczne wyniki – w rankingu popularności wzorów płyt wygrywa niezmiennie dąb halifax.

Dlaczego płyta dąb halifax jest najchętniej wybierana?

płyta H1180 dąb halifaxAby odpowiedzieć na to pytanie warto przyjrzeć się cechom charakterystycznym tego dekoru. Płyta H1180 dąb halifax niemalże idealnie imituje drewno. Dzieje się tak za sprawą wyrazistego wzoru pęknięć i słojów. Dlatego tak często wybierany jest przez miłośników naturalnego drewna, którzy jednak nie mogą sobie na niego pozwolić, czy to z powodów finansowych, czy obawiając się zabiegów pielęgnacyjnych, które są konieczne, by utrzymać drewno w dobrym stanie. Płyta dąb halifax wybierana jest zarówno na fronty kuchenne, jak i do mebli do sypialni, czy salonu. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu ponieważ świetnie współgra z innymi kolorami. Prezentuje się bardzo stylowo w nowoczesnych aranżacjach w połączeniu z materiałami takimi jak kamień, szkło, czy metal. Na powierzchni płyty H1180 bardzo często stosuje się nowoczesną technologię, której celem jest minimalizacja powtarzalności wzoru.  Dzięki temu świetnie wygląda również w dużych formatach na przykład w przypadku szaf z drzwiami przesuwnymi, czy ścianek działowych.

Nic dziwnego zatem, że płyta H1180 dąb halifax jest najczęściej wybieranym dekorem, skoro jej uniwersalność jest faktycznie niezaprzeczalna. Tak naprawdę od kilku lat utrzymuje się na szczytach tego typu rankingów tworzonych przez różne organizacje. Również sami stolarze często polecają ten wzór swoim klientom, ponieważ wiedzą, że jest bezpiecznym i dobrym wyborem.