Pomysłowe podziękowania dla gości

Dekoracje weselne to nie tylko akcesoria, czy ozdobiona sala. To także zastawa stołowa i wszystko inne co znajduje się na stole, czyli m.in. upominki dla gości. Prezenty dla uczestników wesela zwykle występują pod postacią mniejszych upominków. Zazwyczaj są to pudełeczka z czekoladkami lub ciasteczka z wróżbą. Kładziemy je koło nakrycia gościa, bez wątpienia okaże się niezapomnianym akcentem.

Ponadczasowe podziękowania dla gości

podziękowania dla gości weselnychKto z Nas nie lubi słodyczy? Czekoladki ślubne, ciasteczka, cukiereczki i migdały w lukrze są najczęściej spotykanym prezentem. Wybierając taką formę podziękowań można zmieścić się w budżecie i są one łatwe do wykonania. Prezentują się bardzo ekskluzywnie, a mleczna belgijska czekolada rozpływa się w ustach, podziękowania dla gości weselnych będą wówczas na najwyższym poziomie. Dekorując je naklejkami z imionami Młodej Pary staną się one jeszcze bardziej wyjątkowe! Do słodkości dla gości warto dobrać także inne dodatki, takie jak pudełeczka na upominki z tym samym, wybranym przez Was, motywem graficznym. Mogą to być również pudełeczka na słodkości: w kształcie serc, z metalicznym nadrukiem. Wyjątkowe pudełeczka, dla jedynych w swoim rodzaju gości to doskonały pomysł aby to właśnie nimi udekorować nakrycia gości. Urocze pudełeczka w kształcie serc lub eleganckie i nowoczesne piramidki wypełnione słodkim poczęstunkiem pozwolą pięknie i smacznie podziękować gościom za przybycie. Pudełeczka dodatkowo są dekorowane personalizowanymi naklejkami z imionami Młodej Pary oraz datą ceremonii zaślubin i wesela.

Szczęściem warto się dzielić, warto też celebrować wyjątkowe chwile w towarzystwie osób, które są nam bliskie. Taką szczególną okazją, podczas której chcemy mieć wokół siebie rodzinę i przyjaciół, jest ślub. Takie drobne prezenty są również dobrym pomysłem na to jak zacząć szaloną, całonocną zabawę weselną.