Pomysł na biznes

Wymyśliłem wspaniały plan na biznes. Postanowiłem stworzyć własną odzieżową firmę wysyłkową! Ciuchy, jakie będę wysyłać, są zupełnie unikalne – pochodzą bowiem z lumpeksów. Nachodzę się dość sporo za dobrymi okazami, ale przebitka cenowa jest nawet kilkukrotna.

Własna firma wysyłkowa

niezawodne zapinki metaloweOd kilku lat wysyłam ubrania w ten sposób. Mój pomysł rozkręcił się na tyle, że postanowiłem założyć firmę i sprawić, żeby było to moje główne zajęcie. Najpierw kupuję ubrania, potem robię im piękne zdjęcia, wystawiam je na odpowiedniej stronie, a potem wysyłam w świat. Najbardziej opłaca się sprzedawać spodnie. Koszulek mam najwięcej, ale na pojedynczych sztukach nie zarabia się zbyt dużo. Czasami staram się wysyłać naraz dużo koszulek jednemu klientowi. Dotychczas, nawet jak udawało mi się znaleźć takowego, często był problem z zapakowaniem i wysłaniem takiej ilości. Ostatnio jednak odkryłem niezawodne zapinki metalowe i od tego czasu radzę sobie też z dużymi przesyłkami. Sukcesy skłoniły nie w końcu do zrezygnowania z pracy i założenia własnej firmy. Większość czasu spędzam na pakowaniu, klejeniu, ale zorganizowałem już sobie sporo ułatwień. Nie biegam sam na pocztę z każdą pierdołą, tylko dwa razy na tydzień zamawiam kuriera. Stosuję wspomniane już niezawodne zapinki metalowe do dużych przesyłek. Mam specjalne taśmy i zapas kartonów. Poza tym lubię nawet tę zabawę w pakowanie. Lubię też to, że sam normuję sobie godziny pracy. Nie siedzę w biurze od ósmej do szesnastej, tylko przez kilka godzin dziennie pakuję, potem trochę posiedzę przy kompie i międzyczasie mam czas na wszystko.

Mam nadzieję, że niedługo mój biznes odzieżowy rozkręci się na dobre. Ubrań na sprzedaż już nie kupuję w lumpeksach, tylko zamawiam przez internet. To, co się nie nadaje, pakuję w duże paczki i wysyłam do domów dziecka. Może komuś się przyda.