Oryginalny susz konopny

 

Stosowanie medycznej marihuany jest wskazane wszystkim, którzy chcą dostarczać organizmowi wszechstronnie działającego CBD. Bowiem zawierać może nawet kilkadziesiąt procent tej substancji aktywnej, co decyduje o tym, że jest skuteczna.

Czy wolno waporyzować susz CBD?

susz konopny do waporyzacjiMarihuana CBD jest najczęściej palona, ale nie jest to dobry sposób na jej przyjmowanie. Dlaczego? Powód jest prosty, albowiem palenie ma degenerujący wpływ nie tylko na nasze drogi oddechowe, ale praktycznie na cały organizm. Ponadto, w procesie spalania dochodzi do sporych strat substancji aktywnych, na czele z CBD. Jest tak, gdyż temperatura spalania jest dla legalnej marihuany zbyt wysoka i zanim składniki czynne zdążą się uwolnić, ulega ona spopieleniu. Dlatego też warto zastanowić się nad alternatywą, jaką jest waporyzacja. Bowiem odparowanie suszu likwiduje problemy, jakie występują w procesie spalania. W urządzeniach do waporyzacji nie dochodzi bowiem do spalania suszu konopnego, a do jego podgrzania. To diametralna różnica, albowiem zamiast dymu, wytwarzana jest para, a nie dym, co decyduje o tym, że nie inhalujemy się substancjami smolistymi i związkami rakotwórczymi, a wyłącznie substancjami aktywnymi, odparowanymi z marihuany CBD. Susz konopny do waporyzacji możemy kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Przy czym należy uczciwie stwierdzić, że w przypadku zakupów online mamy znacznie większy wybór asortymentu i bardziej rozsądne ceny, co dla wielu klientów jest najbardziej istotne.

Dobry susz konopny to taki, który nie jest drogi, a jednocześnie zawiera spore ilości kannabidiolu. W ofercie sklepów internetowych znajdziemy sporo odmian odpowiadających temu kryterium, toteż nie ma się co dziwić, że cieszą się one większym powodzeniem od swoich stacjonarnych odpowiedników.