Organizuję zbiórkę przytulanek dla dzieci

Pracuję u nas w dziale marketingu już od jakiegoś czasu. Dostałam to stanowisko, ponieważ od zawsze wykazywałam się ogromną kreatywnością i szef zdecydował się mnie przenieść. Ja w tym dziale czuję się spełniona i dobrze sobie radzę. 

Ludzie chętnie dali przytulanki dla dzieci 

przytulanki dla dzieciNiebawem zbliża się dzień dziecka i wpadłam na dość genialny pomysł. Mamy pod opieką kilka ośrodków dla dzieci, którymi się opiekujemy. Uznałam, że tym razem zorganizuję zbiórkę wśród naszych pracowników. Będziemy zbierać przytulanki dla dzieci, które na pewno spodobają się wszystkim naszym podopiecznym. Z pomysłem od razu udałam się do szefa. Wiedziałam, że ten pomysł także mu się spodoba. Zawsze wszystkie moje pomysły akceptuje i jest z nich zadowolony. Kiedy wpadłam do niego z moją koncepcją to był do tego tematu dość entuzjastycznie nastawiony. Dodał, że wyłoży pieniądze na nowe przytulanki dla dzieci, które również przekażemy do tego ośrodka. Kiedy dostałam jego zgodę na działanie to od razu zabrałam się do pracy. Wszyscy pracownicy jeszcze tego samego dnia dostali informację o akcji, która wszystkim się spodobała. Ludzie już następnego dnia zaczęli przynosić do firmy przytulanki dla dzieci, zabawki oraz słodycze. Nasi pracownicy zawsze chętnie biorą udział w takich akcjach i dają od siebie więcej niż jest to wskazane. Szef również był pod wrażeniem. W dniu dziecka zapakowaliśmy samochód po same brzegi i ruszyliśmy do ośrodka, którym się opiekuje nasza firma. Dzieciaki były szczęśliwe jak nas zobaczyły.

Dla mnie to bardzo ważna akcja. Uśmiech dzieci jest dla nas najważniejszy. Wszystkie były bardzo zadowolone i od razu bawiły się wszystkimi zabawkami, które od nas dostały. To był dość pozytywny dzień, który zostanie w mojej pamięci na zawsze.