Oprawy sufitowe na imprezę urodzinową

Niedawno urządzałam imprezę urodzinową dla mojej córki. Wiadomo, że wszystko musi być kolorowe, bajkowe, magiczne i dostosowane do dziecięcych gustów. Oprawy sufitowe LED przydadzą się na imprezę.

Oprawy sufitowe LED są ładne.

lampa ledWybór tortu był bardzo łatwy, bo moja córka uwielbia wszystko co ma smak malinowy, więc przynajmniej z tym nie miałam problemu. Z innymi smakołykami też nie miałam problemu, bo wszystkie dzieci lubią wszystkie cukierki, chipsy, słone paluszki i czekoladowe ciasteczka, które można kupić w każdym sklepie. Nawet różne dekoracje nie są zbyt skomplikowane, bo papierowe serwetki, tekturowe czapeczki, gwizdki, czy girlandy zawsze się sprawdzają. Córka ma wiele gier planszowych w domu, mamy także kilka filmów animowanych na DVD, więc maluchy będą miały co robić. Szukałam jednak czegoś bardziej niespotykanego, nowatorskiego, oryginalnego, robiącego wrażenie. Myślałam, że może jakiś rodzaj oświetlenia będzie się nadawał. Świeczki są niebezpieczne, bo dziecko może się poparzyć albo je przywrócić, ale zwykła lampa led byłaby mało ciekawa. Myślałam, że może warto kupić dyskotekową kulę albo trzy-kolorową lampę, taką jak na imprezach. Tylko nie wiedziałam, czy potem da się coś z nimi zrobić albo ponownie wykorzystać na urodzinach za rok. Na suficie w korytarzu mamy oprawy sufitowe LED i to naprowadziło mnie na właściwy trop. Zaczęłam przeglądać w internecie różne strony dotyczące oświetlenia dekoracyjnego i znalazłam zupełną nowość, która bardzo mi się spodobała. Była to taśma led rgb. Mogłam ją przyczepić pod sufitem i na rogach ścian, dzięki czemu cały pokój był oświetlony różnokolorowymi lampkami. Dzieciom na pewno takie coś się spodoba! Jest to nie tylko bardzo ciekawe oświetlenie dekoracyjne na urodziny, ale także nie muszę ich zdejmować po nich i używać na co dzień. Kiedy dzieci będą oglądać kreskówki mogę zgasić oprawy sufitowe led i włączyć taśmę led rgb.

Dzięki temu nie będzie tak ciemno w pomieszczeniu, jak bez lampy, ale też nie zbyt jasno, jak z normalnym światłem. Moim zdaniem taśma led 12 V to idealne rozwiązanie. Oprawy sufitowe LED są popularne.