Odbywam staż u profesjonalnego architekta wnętrz

Architekturą interesuję się od kiedy pamiętam. Kiedy skończyłem studia to tata pomógł mi się rozwijać i załatwił mi staż u swojego znajomego. Dla mnie ty była ogromna szansa, która mogła pozwolić mi zaistnieć w tej branży w przyszłości.

Profesjonalny architekt wnętrz z Bydgoszczy wiele mnie nauczył

profesjonalny architekt wnętrz z BydgoszczyStaż rozpocząłem od razu jak taty znajomy zgodził się mnie przyjąć do siebie do pracy. Od samego początku przykładałem dużo wysiłku do tego, by wszelkie obowiązki wykonywać w pełni dokładnie i sumiennie. Zatrudnienie mi dał profesjonalny architekt wnętrz z Bydgoszczy,, któremu chciałem zaimponować i zapewnić go, że podjął doskonałą decyzję. Architektura jest moją pasją i dzięki temu wszystko szło mi cały czas tak lekko. Nie było projektów, z którymi bym nie mógł sobie poradzić. Człowiek, który dał mi zatrudnienie po jakimś czasie pozwolił mi pracować zupełnie samodzielnie. Uznał, że warto mi zaufać, ponieważ jestem dobrym stażystą. W firmie poza mną pracowało jeszcze kilkanaście osób. Ja jednak jako jedyny wykazywałem się takimi zdolnościami. Wiem, że i ja będę w przyszłości postrzegany jako profesjonalny architekt wnętrz z Bydgoszczy i pracuję nad tym, aby to nastąpiło dość szybko. Tata jest ze mnie na prawdę dumny i często powtarza, że syn mu się udał. Jego znajomy, u którego pracuję za każdym razem jak spotyka się z moim ojcem to mu opowiada jak świetnie sobie radzę i jaki jest ze mnie dumny. Podczas tego stażu nauczyłem na prawdę bardzo dużo. Opracowałem również własną technikę pracy, która się sprawdza.

Od stażu minęło już kilka miesięcy. Jestem na etapie zakładania własnej pracowni. Zdobyłem ogromne doświadczenie, które teraz chcę odpowiednio wykorzystać. Jestem pewnym siebie człowiekiem, który jest nastawiony na sukces.