Obozy językowe i biuro podróży

Po ukończeniu studiów bardzo długo szukałem odpowiedniej pracy. Moją najmocniejszą dziedziną była turystyka i nie ukrywam, że szukałem zajęcia właśnie w tym zakresie.

W naszej ofercie obozy językowe w Nowym Jorku

obozy językoweJednak codzienne przeglądanie stron z ogłoszeniami nie należało do przyjemnych zajęć. Na szczęście po pewnym czasie natrafiłem na odpowiednie, które oferowało znane wszystkim biuro podróży. Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałem się, że będę organizował wyjazdy językowe Londyn. Było to dla mnie bardzo ekscytujące, ponieważ już wcześniej marzyłem o tego typu zajęciu. Najgorszy był jednak dzień próbny oraz szkolenia. Tam pokazywano nam wszystko do strony logistycznej i dowiedziałem się jak ma wyglądać francuski we Francji. Moim zdaniem wszystko było to bardzo skomplikowane i dopiero bardzo doświadczony pracownik mógł działać na własną rękę. Również w naszej ofercie znajdowały się obozy językowe Nowy Jork dla najmłodszych. One zawsze były celowo zaplanowane w bardzo interesujące miejsca na terenie całej Polski. Od czasu do czasu zdarzała się grupa, która była zainteresowana jakimś innym miejscem. Oprócz takich wyjazdów edukacyjnych nasza oferta miała wyjazdy na narty oraz te do zagranicznych krajów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ja cieszyłem się z nowej pracy, ponieważ miałem szansę na rozwój, a co za tym idzie awans. Taka szansa była dla mnie nie zwykle atrakcyjna i musiałem z niej skorzystać. Najbardziej odpowiadało mi towarzystwo.

Młodzi ludzie, którzy zawsze mieli bardzo atrakcyjne pomysły próbowali je zrealizować. Czasami nasz szef dawał nam wolną rękę i można było zorganizować coś bardziej innowacyjnego.

Źródło:

http://www.lingwista.com.pl/page_obozy-jezykowe-usa.html