Nowoczesna sauna w hotelu

 

Mój mąż został wezwany na wygłoszenie przemowy na konferencji oddalonej od naszego domu o sto kilometrów. Postanowił więc jechać tam od razu z noclegiem, żeby na spokojnie móc przygotować się do jego wykładu. Zabrał mnie ze sobą, żebym też mogła sobie trochę pozwiedzać, bo ciągle tylko w domu siedziałam i nie robiłam nic szczególnego.

Relaks i odpoczynek w dużej, nowoczesnej saunie

duże sauny nowoczesneTrafił nam się ogromny i luksusowy hotel z pysznym jedzeniem. Dotarliśmy akurat na śniadanie. Później mieliśmy czas wolny i nic nie musieliśmy robić. Tak więc postanowiłam rozejrzeć się po hotelu. Zauważyłam duże sauny nowoczesne i tak żałowałam, że nie wzięłam ze sobą kostiumu kąpielowego. No jak mogłam nie wpaść na to, że w hotelu może być jakiś basen, czy sauna. Czym prędzej pojechałam autem do jakiegoś najbliższego sklepu i zakupiłam kostium. Wróciłam i mogłam rozkoszować się atrakcjami. Sauna była super cieplutka, wręcz idealna na takie chłodne dni. Zawinęłam się w ręcznik i rozkoszowałam się tymi błogimi chwilami sam na sam w saunie. Mąż w tym czasie siedział w pokoju i przygotowywał swoje wystąpienie. Czułam się jak na wakacjach, takie luksusy i atrakcje rzadko kiedy mi się trafiały. Sauna wpływa dobrze na krążenie krwi, więc jak dla mnie to bardzo przydatna właściwość. Zawsze miałam kiepskie krążenie. Gorąca para pomogła pozbyć się z organizmu wszystkich nazbieranych toksyn i ciało mogło się zregenerować. Miałam taki mały detoks i spa w jednym.

Wielka szkoda, że czas, który spędzaliśmy w hotelu mijał tak szybko. Skorzystałam z sauny jeszcze trzy razy, później wieczorem i następnego dnia i trzeba już było wracać do domu. A tak bardzo podobała mi się taka rozrywka i oderwanie od codziennych obowiązków.Polecam saunę każdemu, bo działa idealnie na skórę i zdrowie.