Najlepiej przeprowadzona rehabilitacja

Moja teściowa miała trudne ostatnie parę miesięcy. Najpierw zaczęła mieć problemy z kolanem i okazało się, że jest niezbędna operacja. Po operacji na początku chodziła na różne zabiegi i rehabilitację. Jednak widać było, że jest to dla niej za mało żeby mogła w pełni dojść do siebie.

Teściowa wyjeżdża na wczasy rehabilitacyjne

wczasy rehabilitacyjne nad morzemZ całą rodziną doszliśmy do wniosku, że najlepiej byłoby gdyby pojechała na jakieś wczasy powiązane z rehabilitacją. Nie dość, że by odpoczęła w jakichś ładnych okolicznościach przyrody to jeszcze poprawiła by stan swojej nogi. Zaczęłam szukać czegoś takiego z mężem. Chcieliśmy żeby było to miejsce, które spełnia wszystkie wymagania. Okazało się, że są organizowane wczasy rehabilitacyjne nad morzem, które mają świetną opinię. Koszt za takie wczasy też nie był zbytnio wygórowany. Ważne było to, że w czasie trwania tego pobytu miały zostać wykonane liczne zabiegi a także miały być przeprowadzane  rehabilitacje na najwyższym poziomie. Wykupiliśmy więc dla teściowej ten wyjazd. Była zaskoczona gdy się o tym dowiedziała. Od dawna marzyła o tym żeby pojechać nad morze także była teraz ku temu okazja. Teściowa gdy wyjechała tam dzwoniła do nas codziennie. Opowiadała o tym jakie zabiegi były robione i co robiła. Okazało się, że nie dość, że była pod fachową opieką to jeszcze do tego wspaniale spędzała ten czas. Była bardzo szczęśliwa, że tam pojechała. Po pierwszym tygodniu pobytu odwiedziliśmy ją tam z mężem. Byłam pod wielkim wrażeniem tego jak dobre warunki tam panują.

Gdy teściowa wróciła do domu widać było, że jest wypoczęta i szczęśliwa. Do tego z nogą było dużo lepiej. Te wczasy rehabilitacyjne dały jej więcej niż te wcześniejsze zabiegi, na które chodziła będąc na miejscu. Także widać było, że po tym pobycie znów była sobą.