Mam poduszki ze wzorzystymi poszewkami

Ja to lubię ciągle coś zmieniać w swoim mieszkaniu. Wystarczą jakieś drobiazgi, żeby wszystko nabrało innego wyglądu. Czasami zmieniam zasłony, kupuję jakiś świecznik czy nowe firany. Tym razem podczas zakupów zrobiłam coś zupełnie nowego.

Dzięki wzorzystym poszewkom jest w mieszkaniu przyjemnie

wzorzyste poszewki na poduszkiKiedy chodziłam po sklepie i szukałam inspiracji to wpadłam do działu z poszewkami. Nie planowałam takich zakupów, ale jak już weszłam to postanowiłam się rozejrzeć. Moją uwagę przykuły wzorzyste poszewki na poduszki, które od razu rzuciły mi się w oczy. Przykuwały uwagę bardzo mocno a ja mam zwykłe brązowe poszewki, przez które nawet nie widać, że mam tam jakieś poduszki. Wybrałam wzorzyste poszewki na poduszki w kolorowe pasy. Doszłam do wniosku, że będą one idealnie wyglądać w moim salonie. Kupiłam cztery sztuki i od razu poszłam do kasy. Już niczego więcej nie musiałam szukać, ponieważ wpadłam na genialne rozwiązanie. Wracając to domu to nawet przypomniałam sobie, że mam w podobnych kolorach wazon na kwiaty, który wyniosłam do piwnicy. Teraz to on zdecydowanie mi się przyda. Zanim weszłam do mieszkania to udałam się do piwnicy. Umyłam wazon i ustawiłam na stole. Od razu tez założyłam wzorzyste poszewki na poduszki i byłam w szoku. Jeszcze nigdy mieszkanie nie wyglądało tak oryginalnie i pięknie. W końcu tutaj mi się podoba. Wystarczył taki mały drobiazg, żeby wszystko wyglądało zupełnie inaczej! Od razu zadzwoniłam do Joli, żeby szybko do mnie przyszła. Chciałam jej pokazać jak mam teraz ładnie.

Jola była pod wrażeniem. Uznała, że mam bardzo dobry gust i pytała czy mogłabym też zająć się jej mieszkaniem. Ja to mogę u siebie coś pozmieniać, ponieważ nie znam się na tym tak dobrze a u siebie to można próbować różnych rozwiązań.