Małe auta dla dzieci – czy warto kupić?

Gdy dziecko zaczyna chodzić najczęściej kupujemy mu rowerek lub jeździk, który może zastąpić nam wózek, gdy wychodzimy na spacer. Inna alternatywą, właszcza dla chłopców, jest zakup małego auta na akumulator. Jest to droższa opcja w porównaniu do jeździka, czy  rowerka. Czy warto wydawać tyle pieniędzy na taką zabawkę?

Czy kupować małe auto dla dziecka?

małe auto dla dzieciTakie auta zazwyczaj są napędzane przez akumulator, z możliwością sterowania pilotem. Małe auto dla dzieci na pewno przyniosłoby frajdę nie jednemu chłopcu. Na spacerze może być praktycznym i pomocnym gadżetem. Ceny takich modeli autek dla dzieci wahają się od 350 do 1500 zł zależnie, czy auto posiada licencję i jest miniaturką oryginalnego auta czy też jej nie ma i jest robiona tylko na wzór. Wśród producentów małych aut dla dzieci możemy również wyróżnić przedziały wiekowe, gdyż niektóre małe auta są dostępne dla dzieci już od sześciu miesięcy, inne dopiero od 3 lat. Takie małe autka mają wiele różnych opcji, jak na przykład możliwość włączenia świateł, posiada amortyzatory, wejścia sb, sd, mp3 do słuchania muzyki. Autka mają również otwierany bagażnik, 4 biegi do przodu i do tyłu, hamulec, pasy bezpieczeństwa, wskaźnik naładowania baterii. Niektóre autka mają opcję tzw. wolnego startu, który polega na tym, żę nie ma szarpnięć podczas rozpoczynania jazdy. Jedną z najważniejszych właściwości każdej zabawki jest bezpieczeństwo, dlatego

Dlatego warto zwrócić uwagę, jakie opcje ma autko, które chcemy kupić, aby jakość była adekwatna do ceny. Na pewno przez Internet jest duży wybór i większa dostępność małych autek dla dzieci, ale ttrzeba zwrócić uwagę a opisy tych produktów, w razie, gdy zakup nam się nie spodoba, mamy prawo odstąpić od umowy w ciągu 30 dni i zwrócić zakupiony towar.