Łóżka drewniane do hotelu

Otwarcie hotelu jest wielkim wydarzeniem. Jest mnóstwo gości, wszystkich trzeba obsłużyć, do tego ta impreza powitalna. Nie wyobrażam sobie, co musiała przeżywać właścicielka hotelu w tak ważnym dniu. Ja sama odpowiadam za stan pokoi, więc to również bardzo odpowiedzialne zadanie.

Łóżka drewniane się podobały

stylowe łóżka drewniane z BydgoszczyByłam odpowiedzialna za aranżację wnętrz hotelowych zgodnie z oczekiwaniami właścicielki. Nie pracuję na stałe dla hotelu, a jedynie przy projektowaniu pokoi i potem do sprawdzenia ich stanu. Trzeba wiedzieć, czy gościom się wszystko podoba, czy też trzeba coś zmienić. Pewnie potem zobaczymy się przy jakimś remoncie czy rozbudowie hotelu. Szczególnie martwiły mnie stylowe łóżka drewniane z Bydgoszczy. Wybrałam takie nowoczesne, niespotykane. Właścicielce oczywiście się one bardzo podobały, jednak mnie zastanawiała reakcji gości. Cierpliwie czekałam aż goście rozejdą się do pokojów, a potem będą skłonni ocenić hotel pod różnymi względami. Okazało się, ze niepotrzebnie się martwiłam. Goście docenili nowoczesny design i pomysłowe wnętrza. Mówili, że zazwyczaj w hotelu się tak nie eksperymentuje, że wszystko wygląda tak samo a meble są zamawiane z tego samego skandynawskiego sklepu. No była dla nich nowość i byli nią zachwyceni. Cieszę się, że łóżka drewniane z Bydgoszczy jakie wybrałam im odpowiadały. Zwrócili również uwagę na takie zagadnienia jak wzorzyste dywany, duże, panoramiczne okna i kabiny prysznicowe bez brodzika wykonywane na wymiar. Dobrze, ze wystrój wnętrza spotkał się z aprobatą.

Słyszałam, że z obsługi i jedzenia też byli zadowoleni. Właścicielka podziękowała mi za współpracę i obiecała, ze będziemy w kontakcie, jeśli jej hotel będzie się rozwijał. Mam nadzieję, ze tak się stanie. Życzę jej jak najlepiej i żeby gości przybywało.