Czy jest ktoś kto nie pamięta sławnego hitu o lecie w Kołobrzegu? Tak, jest to wspaniałe miejsce do odpoczynku. Przyjeżdżają tu całe rodziny, i w okresie wakacyjnym jest to naprawdę bardzo żywe miasto nad morzem.

Hotele w Kołobrzegu

tanie noclegi w KołobrzeguOsobiście muszę powiedzieć, że zakochałam się w tym mieście już dawno temu. W sezonie wygląda wspaniale, i jest tam też pełno ludzi, więc oczywiście mnie też nie może tam zabraknąć. Zawsze wyszukam sobie tanie noclegi w Kołobrzegu i muszę to zrobić z pewnym wyprzedzeniem, bo jest obawa, że nie będzie miejsca. Nie wyobrażam sobie tak jechać w ciemno, i nie mieć pewności, że będę miała gdzie spać. Noclegu w samochodzie sobie nie wyobrażam. Dlatego zawsze wyszukuję różne hotele w odpowiednim zakresie cenowym i wydzwaniam. Nie musi to być hotel, wystarczy jakieś schronisko, czy motel. Byle była łazienka, i miejsce do spania. W końcu jadę się bawić i siedzieć na plaży, więc warunki lokalowe nie są tutaj priorytetem. Przebywałam już w różnych miejscach z różnymi warunkami, mnie nic nie przeszkadza. Tak samo zresztą moim znajomym. W tym roku zastanawiałam się, czy nie wybrać się na przykład na pole namiotowe. Zabrać swój namiot i w nim sobie tylko przychodzić się przespać. Jednak nie wiem, czy będziemy potrafili taki namiot rozbić, a po drugie- co, jeśli akurat będzie cały czas padało? Wtedy spanie w namiocie raczej nie będzie zbyt komfortowe. No ale Kołobrzeg kusi różnymi miejscami do noclegu, więc zawsze jest w czym wybierać. Przyzwyczaiłam się już, że zawsze tam jeżdżę.

Nie ma to jak wakacje nad morzem. Słuchanie szumu fal, i kąpiel w morzu. Nasze morze jest niestety trochę za zimne do kąpieli, ale czasami uda się, że zdąży się nagrzać, i da się tam na chwilę do niego wejść. Zawsze zostaje jeszcze opalanie.

Close Menu