Kwas hialuronowy i odmłodzenie

 

 Każdy z nas chciałby zachować jak najdłużej młody wygląd, szczególnie jeśli pracuje się wśród młodych osób. Wcześniej jakoś pierwsze zmarszczki mi nie przeszkadzały, to było coś naturalnego, poza tym pojawiły się tylko w okolicach oczu. Jednak po zmianie posady zaczęłam pracować w firmie, która zatrudniała prawie same młode osoby. Jako kierowniczka byłam oczywiście starsza.

Kwas hialuronowy na zmarszczki

kwas hialuronowy u kosmetyczki w SzczecinieJednak zaczął przeszkadzał mi mój wygląd. Chciałam mieć znowu gładką skórę jak osoba po dwudziestce, a nie po trzydziestce. Używałam jakiś kremów odmładzających, jednak rezultaty nie były powalające. Nie chciałam jednak poddawać się jakimś zaawansowanym zabiegom, typu lifting. To jeszcze nie był ten etap, a poza tym skóra dłużej dochodzi do siebie. Ostatecznie postawiłam na kwas hialuronowy u kosmetyczki w Szczecinie. Kwas wstrzykuje się pod skórę, dzięki czemu działa lepiej niż ten zawarty w kremach. Nakłucia są mało widoczne i przez weekend się zagoją, a efekty będą także widoczne. To było najlepsze rozwiązanie. Skonsultowałam je jeszcze z kosmetyczką, ale ona również potwierdziła, że kwas hialuronowy pomoże mi ze zmarszczkami przy powiekach. Sam zabieg nie był może zbyt przyjemny, choć kosmetyczka nałożyła mi jakiś krem znieczulający. Wiem też, zę efekty nie są wieczne i za jakiś czas trzeba to będzie powtórzyć. Chciałam jednak zobaczyć jak to będzie wyglądało i czy będę zadowolona z rezultatów. Umówiłam się na piątek, żeby mieć dwa dni na odpoczynek.

Dzięki temu moja skóra mogła dojść do siebie i nie było śladów po igle, natomiast zmarszczki zdążyły już zniknąć. Moja twarz znowu wyglądała pięknie i młodo. Jestem bardzo zadowolona z kwasu hialuronowego. Z pewnością jak efekty jego działania przeminą to udam się na kolejny zabieg.