Kurtyny PCV okazały się dobrym produktem sprzedażowym

Jestem sprzedawcą i uwielbiam to, co robię. Cenie sobie jakość produktów, które sprzedaję oraz staram się utrzymywać dobre relacje z kontrahentami. Dlatego też, kiedy jakość sprzętu, którym ostatnio handlowałem, znacznie pogorszyła się i moje uwagi, w stosunku do producenta nic nie wnosiły, postanowiłem zmienić pracę.

Od dzisiaj handluję kurtynami PCV

kurtyny pcvJako osoba, z wieloletnim doświadczeniem, nie miałem problemów ze znalezieniem ofert pracy. Spełniałem wiele wymagań, ale szukałem pracodawcy, który zapewni mi dobre warunki oraz produkt najwyższej jakości. W ten sposób natrafiłem na firmę, sprzedającą kurtyny PCV. Na rozmowie spytano mnie oczywiście, czy wiem, czym będę handlował, co to jest  taka kurtyna i komu ja sprzedaje się. Oczywiście byłem w pełni przygotowany, więc zacząłem opowiadać.  Przede wszystkim blokuje ona ruchy powietrza, dzięki czemu zmniejsza przeciągi. Jej pracę może wspierać kurtyna powietrzna, ale to zwiększa zużycie prądu. Nasz produkt, jest inny i pozwala zmniejszyć stracy ciepła i instalacji centralnego ogrzewania. Kurtyny PCV są idealne, jeżeli przedsiębiorcy zależy na izolacji pomieszczenia. Zmniejszają one rozprzestrzenianie się kurzu oraz hałasu. Wpływają także na komfort pracy pracowników takiego magazynu. Są stosowane w wielu miejscach, jak na przykład halach produkcyjnych czy chłodniach. Pozwalają także zaoszczędzić miejsce, bo nie musimy martwić się o zawiasy w ścianach, ani na jaką stronę będą musiały się otwierać. To niezwykłe zasłony, powstrzymujące przeciągi i zatrzymujące nagrzane powietrze w pomieszczeniu.

Widząc zainteresowanie mojego potencjalnego pracodawcy widziałem, że jestem idealnym kandydatem na to stanowisku. Potrafiłem tak mówić, że mój słuchacz nie był w stanie mi przerwać. Byłem przekonany, że dostanę tę pracę.