Kupno podwieszanego zlewozmywaka

 

Mój narzeczony uparł się, że powinniśmy zrobić sobie remont kuchni. A w szczególności chciał wymienić zlewozmywak. Moim zdaniem stary był jeszcze w bardzo dobrym stanie, ale to on częściej zmywa naczynia, dlatego uznałam, że skoro tam bardzo chce, to proszę bardzo – możemy kupić nowy. W celu wyboru odpowiedniego sprzętu wybraliśmy się do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego.

Wybraliśmy podwieszany, stalowy zlew do kuchni

zlewozmywaki stalowe podwieszaneOd razu po wejściu do sklepu, narzeczony zakomunikował mi, że najlepsze będą dla nas zlewozmywaki stalowe podwieszane i właśnie tego typu sprzętu szukamy. Dowiedziałam się od niego, że w tej chwili stal jest najpopularniejszym tworzywem do wyrobu umywalek czy zlewozmywaków, ponieważ jest ona bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne takie jak uderzenia czy podrapania ostrymi narzędziami. Narzeczony szybko znalazł taki zlew jaki mu odpowiadał. Był on dostępny w stosunkowo niskiej cenie, dlatego od razu zdecydowałam, że go kupujemy, ponieważ nie miałam już ochoty dłużej chodzić po sklepie. Stojąc w kolejce do kasy narzeczony wytłumaczył mi także, że zaletą tego zlewozmywaka jest to, że posiada on przy odpływie sitko. Dzięki temu mamy pewność, że podczas zmywania do rur odpływowych nie dostaną się resztki jedzenia z talerza i rury się nie zapchają. To bardzo skuteczne rozwiązanie, które przyczynia się do długowieczności tego typu sprzętów.

Zresztą, zakupiony przez nas zlew już bez tego był bardzo dobry jakościowo, ponieważ posiadał kilkuletnią gwarancję producenta. Już wkrótce przekonałam się również, że jest on bardzo wygodny i praktyczny. Był to zlew jednokomorowy, ale komora ta była bardzo pojemna i z powodzeniem mieściły się do niej wszystkie naczynia i garnki, które można było wygodnie umyć. Jestem zadowolona z zakupu.