Kto wykona sesję ślubną w plenerze

Z moją narzeczoną Weroniką musiałem dużo negocjować w kwestii naszego ślubu. Mieliśmy na ten temat nieco inne wyobrażenie i musieliśmy wszystko ze sobą pogodzić w taki sposób, żeby każda ze stron była usatysfakcjonowana. Zależało mi na szczęściu nas obojga.

Zlecenie wykonania sesji ślubnej doświadczonemu fotografowi

sesja ślubna w plenerze RzeszówW trakcie negocjacji z Weroniką okazało się, że mieliśmy jeden wspólny cel. Oboje chcieliśmy, żeby odbyła się nasza sesja ślubna w plenerze Rzeszów oferował wiele pięknych miejsc i to było możliwe do zrealizowania. Osobiście obiecałem znaleźć doświadczonego fotografa ślubnego, ale Weronika miała zrezygnować ze sztucznych ogni o północy. Zgodziła się, więc od razu zabrałem się do działania. Nie wiedziałem komu zlecić taką sesję ślubną w plenerze, bo pierwszy raz takie coś załatwiałem a żaden z moich kumpli nie był żonaty i nawet nie miałem kogo podpytać. Założyłem więc forum na jednym z portali społecznościowych i liczyłem, że dzięki temu kogoś znajdę. Ludzie podsyłali mi namiary na fotografów i nawet swoje zdjęcia z sesji ślubnych w plenerze. Wiedziałem już, że to będzie o wiele łatwiejsze niż początkowo uważałem. Zdecydowałem się na doświadczonego fotografa, który sesje ślubne w plenerze wykonywał od dwudziestu lat. Dysponował najlepszym sprzętem fotograficznym i był bardzo kreatywny, co dawało mi pewność, że sesja ślubna będzie interesująca. Weronika była zachwycona tym, że tak szybko wszystko załatwiłem i już nie mogła doczekać się sesji ślubnej.

Reszta przygotowań poszła bardzo sprawnie. Zdecydowałem, że ubiorę jeansy i tenisówki a do tego białą koszulę i marynarkę. Lubiłem taki styl i nie zamierzałem brać ślubu w niewygodnym dla mnie garniturze. Weronika zdecydowała się na krótką sukienkę w kolorze beżowym.