Korzystaj z lotniskowych parkingów mądrze

Parking lotnisko Balice – jak korzystać, aby zyskać, a nie stracić?

Niektórzy podróżni z Krakowa nadal nie są świadomi, że istnieje tańsza alternatywa do parkowania na lotnisku Balice podczas pobytu za granicą. Port lotniczy Balice oferują dwa rodzaje parkingów, a mianowicie parkingi na krótki i długi pobyt. Krótkie parkowanie jest zwykle używane przez kierowców dowożących pasażerów powracających zwykle tego samego dnia. Korzystanie z krótkiego pobytu na parking lotnisko Balice przez dłużej niż jeden dzień, jest znacznie bardziej kosztowne i może spowodować szok u kogoś kto bez potrzeby skorzystał z krótkiego pobytu – to kosztuje mniej więcej dwa razy więcej niż to co płaciłoby się wtedy za opcję na dłuższy pobyt.

Parking przy lotniskuPrzez wiele lat jedną opcją dla turystów opcją było parkować na lotnisku i doprowadziło to do wysokich kosztów parkowania. Taka opcja parkingów lotniskowych ze względu na to, że miejsc było mało a ceny wysokie otworzyła handlową możliwość i powstały na tej kanwie parkingi w pobliżu lotniska które oferują bezpłatny transfer na lotnisko. To nie tylko stworzyło alternatywną opcję parkingową, ale również bardziej konkurencyjną strukturę cenową.
Podczas gdy niektórzy klienci będą zawsze korzystać z lotniska to coraz więcej świadomych podróżników, zazwyczaj wykorzystuje parking przy lotnisku i w okresach wysokiego popytu gdy każdy z parkingów lotniskowych się zapełni podróżujący korzystają szczęśliwie z alternatywy, również zachęcam do korzystania parkingów nieco oddalonych od lotniska. Szofer i parking – jest to opcja najdroższa i najbardziej wygodna i jest używana głównie przez podróżujących służbowo, gdzie czas jest najważniejszy. Zwykle są to usługi transportu prosto do terminalu, a samochód lokalizuje się wówczas na pilnie strzeżonym parkingu.

Po powrocie samochód będzie czekał na ciebie na zewnątrz lotniska – bez żadnych utrudnień, oczywiście przywieziony przez szofera. Parkingi lotniskowe dzisiaj oferują znaczne oszczędności i jeśli je poznasz to może obniżyć koszty nawet o połowę. Wariant wczesnej rezerwacji jest zalecany, aby uzyskać najlepszą cenę i uniknąć konieczności parkowania na lotnisku, gdzie ceny są wygórowane.